Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 13417 wyświetleń

Karambol na krajowej "8"

Pięć osób zostało rannych w wyniku zderzenia sześciu pojazdów na krajowej "ósemce". Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci.

Wczoraj około godziny 21:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie został powiadomiony o zderzeniu kilku pojazdów na drodze krajowej nr 8 w rejonie miejscowości Sędziwuje. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że wszystkie pojazdy jechały w kierunku Warszawy i oczekiwały na zmianę świateł sygnalizacji świetlnej w rejonie trwających robót drogowych.

 Z nieustalonych przyczyn na oczekujące w kolumnie pojazdy najechał 38-letni kierujący ciągnikiem siodłowym volvo z naczepą. Mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego najechał na tył renault trafic, który przesuwając się do przodu uderzył w tył osobówki dacia, która następnie zderzyła się z poprzedzającą toyotą. Osobowa toyota siłą impetu uderzyła w poprzedzającego volkswagena, który uderzył w poprzedzające go audi. W tym miejscu ruch odbywał się wahadłowo z uwagi na prace podłączenia obwodnicy do krajowej ósemki. Uczestnicy zdarzenia z wyjątkiem sprawcy zostali przewiezieni do szpitala. Pięć osób doznało obrażeń z czego cztery trafiły do szpitala. Jak się okazało kierujący ciężarowym volvo, który wjechał w kolumnę 5 pojazdów był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 38-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego został zatrzymany. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem. - oficer prasowy KPP w Zambrowie

Komentarze (2)

To sie w koncu zdecydujcie: z nieustalonych przyczyn, czy kompletne zamroczenie alkoholowe.

cud, że nikogo nie zabił za takie coś powinni prawko dożywotnio zabierać

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.