niedziela, 17 października 2021

Sport

Kaczyński Dawid - kickbokser

Kaczyński Dawid - kickbokser
Kaczyński Dawid – ur. 21.02.1994 r. w Grajewie. Na co dzień jest uczniem klasy pierwszej w Zespole Szkół nr 2 im. 9 PSK w Grajewie. Na treningi kick-boxingu uczęszcza 4 razy w tygodniu, a przed zawodami – codziennie. Mimo licznych zajęć dodatkowych znajduje także czas na naukę oraz spotkania z dziewczyną i ze znajomymi. Sportem interesuje się od dziecka. Już w szkole podstawowej jeździł na zawody sportowe.

Ok. 3 lata temu dowiedział się od taty o zajęciach kick-boxingu prowadzonych przez Ernesta Więch.  Ze względu na to, że zawsze podobały mu się sztuki walki, zaczął uczęszczać na treningi, a z czasem osiągać sukcesy.

Teraz startuje w kategorii junior (od 16 do 19 lat) oraz w przedziale do 71 kg.
Największymi osiągnięciami Dawida są: II miejsce na Pucharze Polski Low-kick Juniorów w Skarżysku-kamienna 2010, III miejsce na Mistrzostwach Polski Low-kick Juniorów w Starachowicach 2010. Oprócz sportu interesuje się także muzyką i komputerami.  Rodzice, dziewczyna oraz trener Dawida są dumni z jego osiągnięć i wciąż go wspierają.


Kaczyński Dawid- nominowany do tytułu Sportowca Roku 2010  Powiatu Grajewskiego w plebiscycie organizowanym przez Portal e-Grajewo.pl

Sportowiec Roku 2010?

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.