Kultura i rozrywka

  • 14 komentarzy
  • 10964 wyświetleń

Justyna - wolontariuszka nr 1


Uczennica ZS nr 2 w Grajewie, Justyna Akus, wygrała ogólnopolski konkurs pt.: "Wolontariat jest super – moja historia” i w nagrodę pojedzie na pięciodniową wycieczkę studyjną do Brukseli.

Celem konkursu było wyróżnienie osób aktywnie działających na zasadzie wolontariatu. Zadaniem każdego uczestnika było samodzielne napisanie tekstu opisującego różne formy pracy, wrażenia, emocje czy motywacje, jakie towarzyszą takiej działalności na podstawie własnych przeżyć. Pracę konkursową należało zamieścić na jednym z portali społecznościowych, ewentualnie wzbogacając ją o zdjęcia lub film. Odniesienie się do osobistych doświadczeń było oczywiste, jednak sprawiało dodatkową trudność – opowiadanie o pracy, za którą nie oczekuje się jakiejkolwiek zapłaty, zwłaszcza dla osoby skromnej – oznaczało pokonanie pewnych barier.

Tym bardziej cieszy fakt, że to właśnie Justynce udało się skutecznie zmierzyć z tym wyzwaniem. Nie bez znaczenia dla sprawy jest zapewne pomoc starszego kolegi z 4d, Daniela Jaśkowskiego,  który doskonale zilustrował jej historię. Multimedialne wsparcie młodego informatyka, z fachowego punktu widzenia, jest nieocenione. Jednak przede wszystkim jest to historia Justyny Akus – wolontariuszki. I to ona swoim życiem opowiedziała ją najpiękniej…
ZS nr 2

wtorek, 9 sierpnia 2022

Karaoke w GCK

wtorek, 9 sierpnia 2022

Warsztaty "Wakacyjna biżuteria"

Komentarze (14)

Brawo Jusia !!!

:) BraWO kolezanko:) tak trzymac:)

dziękujemy że... jesteś Słoneczko :)

O Justyna ;) Należało Ci się :) Gratulacje!

świetny film! gratulacje!

Sliczna,utalentowana,pracowita i z wielkm sercem! Serdeczne gratulacje,Justynko!Jestesmy dumni ,ze taka wspaniala dziewczyna jest grajewianka jak my!

gratulacje!
oby tak dalej!

Gratulacje! właśnie Tobie się to należało.
Właściwa osoba otrzymała nagrodę :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.