Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 9393 wyświetleń

Jesienne zarybianie jeziora

Gospodarstwo Rybackie Holak Jarosław, Haraburda Zenon S.C. -  jesienne zarybianie. 

W dniu 14.11.2017 r. do wód jeziora Rajgrodzkiego, w pobliżu Góry Zamkowej, dzierżawcy wpuścili około 60 kg narybku jesiennego szczupaka, natomiast w dniu 22.11.2017 r. ponad 50 kg.

 

 

Komentarze (8)

Rajgrodzkie od czasu do czasu zarybiane ale drenstwo nigdy

Super wiadomość! Kocham łowić w zimę

Karta na dzień jak dobrze pamiętam 20 złotych ,na sezon nie wiem .

Pozwolenie na sezon letni 170 zł + karta 30 zł. Cena nie gwarantuje udanych połowów. Ze względu na ciekawą linię brzegową i charakter jest najbardziej atrakcyjnym zbiornikiem w okolicy. Niestety, eutrofizacja i brak kontroli nad dzierżawcami prowadzi do obniżenia walorów zbiornika.

Te ilości zarybieniowe są śmieszne dla takiego jeziora .Niech dzierżawca pozwoli naturalnie wycierać się szczupakom, i zaprzestanie odlowów sieciami podczas tarta.

Co na to dzierżawca Dybowskiego i Skrodzkiego już blisko 4 miesiące wali siatami dzień w dzień nawet na miejscu wodowania ich kłusowniczej łodzi którą wysyła dzierżawca swoich parobków znaleziono ość do kłusowania na "światło" w nocy pozwolenie sezon 400zł

Tomek prawdę pisze co się wyprawia na Dybowie i Skrodzkim i Borowym .Dla ryb które przeżyją to chwała.Bo dla tych ryb to jak Oświęcim dla ludzi 2 wojnie . Szkoda że tacy ludzie są dzierżawcy .Wstyd panie Krajewski i te jeszcze 400 zł opłaty złodziej biały dzień.

wstydzili by się pisać ze to było zarybienie wystarczyłoby tylko żeby takie same wymiary ochronne okres ochronny nas wędkarzy i "rybaków" obowiązywały i szczupaka byłby mnóstwo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.