Sport

  • 23 komentarzy
  • 10506 wyświetleń

Jesienna Liga "Orlik 2012"

                                TERMINARZ  ROZGRYWEK  JESIENNEJ  LIGI  PIŁKI NOŻNEJ
                                ORLIK  2012  UL.  11 – LISTOPADA  W GRAJEWIE
 

1.KOLEJKA  20.09.2011 (Wtorek)
SZKOŁY  PODSTAWOWE
 
1.  Kalinowscy – Libijczycy   -             godz. - 16.00
2.  SP 4 I zespół – Orlik II  -                 godz. - 16.25
3. SP4 II - Orliki I zespół -                    godz. - 16.45
4. FC Kipsta - Pauza

SZKOŁY  GIMNAZJALNE
1. Biała Gwiazda  - pauza
2. Rajgród  -  Czarni  Squad  -          godz.  - 17.10
3. Gumisie  -  Grzyby Piórkowe -    godz.  - 17.30
4. PG I   -  Dramaturgia   -                godz.  - 18.00

SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE
1. Kaciumba  -  Fanatycy  -              godz. - 18.25
2. Rydzewo  -  Rosengan  -              godz. - 18.55
3. FC Browce  -  Puszyste Cygany - godz.- 19.25
4. Alternatywy  -  Albatros  -           godz. -19.50
5. LPG Rajgród – Wojewodzin -   -   godz.  20.25
6. Pogoń Krowy   -   pauza                              

2 KOLEJKA   27.09.2011 (Wtorek)

SZKOŁY  PODSTAWOWE
1. Orlik II –  SP 4 II  -               godz. 16.00
2. Kalinowscy   - SP 4 I  -        godz. 16.20
3. Libijczycy -  FC Kipsta -       godz. 16.45
4. Orlik I - pauza

SZKOŁY  GIMNAZJALNE
1.Dramaturgia  -  pauza 
2. Grzyby Piórkowe – PG I -                godz. 17.10
3. Rajgród – Gumisie -                         godz. 17.30
4. Czarni  Squad  - Biała Gwiazda –    godz. 18.00 
   
SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE
1.  Fanatycy   - Wojewodzin       -                    godz. - 18.25
2. Albatros – Pogoń Krowy          -                   godz.-  18.55
3. Puszyste Cygany   - Alternatywy          -     godz.- 19.25
4. Rosengan  - FC Browce                           -    godz. -19.50
5. Kaciumba  – FC Rydzewo               -            godz.- 20.25
6. FC Rajgród – pauza                                 

3 KOLEJKA   04.10.2011 (Wtorek)
     SZKOŁY  PODSTAWOWE
1.   FC Kipsta-   SP4 I -              godz. 16.00
2. SP4 II  – Kalinowscy -         godz.16.25
3. Orlik I – Orliki  II  -               godz.16.45
4. Libijczycy - pzuza

SZKOŁY  GIMNAZJALNE
1. Czarni Skład - pauza
2.  Biała Gwiazda – Gumisie  -               godz. 17.10
3.  PG I – PG Rajgród  -                            godz. 17.30
4.  Dramaturgia – Grzyby Piórkowe –    godz. 18.00 
   
SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE
1. Rydzewo – Fanatycy        -                    godz.- 18.25
2.FC Browce  - Kaciumba                         godz. -18.55
3.Alternatywy – Rosengan   -                  godz.- 19.25
4. Pogoń Krowy – Puszyste Cygany    -   godz. -19.50
5. LPG Rajgród - Albatros  -                      godz.- 20.25
6.    Wojewodzin -     pauza

4 KOLEJKA   11.10.2011 (Wtorek)
    

SZKOŁY  PODSTAWOWE
1.  Kalinowscy – Orlki I  -        godz.16.00
2.  SP4 II  - FC Kipsta  -             godz.16.20
3.  Libijczycy – SP4 I  -              godz.16.45
4.Orlik II - pauza

 SZKOŁY  GIMNAZJALNE
1.  Grzyby Piórkowe - pauza
2.   Rajgród  - Dramaturgia  -                godz. 17.10
3.   PG I – Biała Gwiazda -                      godz. 17.30
4.    Czarni  Squad – Gumisie  –              godz. 18.00 
   
SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE
1 .Albatros -   Wojewodzin                               godz. 18.25          
2. Puszyste Cygany – LPG Rajgród                  godz. 18.55
3. Rosengan – Pogoń Krowy                      -     godz.- 19.25
4 .Kaciumba - Alternatywy  -                            godz. -19.50
5. FC Rydzewo – FC Browce                              godz.- 20.25
6.  FC Fanatycy  - pauza

5 KOLEJKA   18.10.2011 (Wtorek)
     SZKOŁY  PODSTAWOWE
1.  SP4 II  – Libijczycy   -             godz. 16.00
2.  Orlik  I –  FC Kipsta  -             godz.16.25
3.   Orlik II  – Kalinowscy  -         godz.16.45
4.  SP 4 I - pauza


SZKOŁY  GIMNAZJALNE
    1.  Gumisie  - pauza
    2.   PG I – Czarni Squad  -                             godz. 17.10
    3.   Dramaturgia – Biała gwiazda -              godz. 17.30
   4.    Grzyby Piórkowe – Rajgród   –              godz. 18.00 
   
SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE
1.  Browce –   LPG Rajgród         -             godz. 18.25 
2.  Alternatywy – Rydzewo   -                  godz. 18.55
3.  Pogoń Krowy – Kaciumba    -             godz.- 19.25
4.   Fanatycy - Rosengan    -                     godz. -19.50
5.   Wojewodzin - Puszyste Cygany -       godz.- 20.25
6.   Albatros  -    pauza              

6 KOLEJKA   25.10.2011 (Wtorek)

SZKOŁY  PODSTAWOWE
1.  FC Kipsta  – Orlik II    -             godz. 16.00
2.  Libijczycy –  Orlik I  -                godz.16.25
3.   SP 4 II   –  SP 4 I  -                    godz.16.45
4.  Kalinowscy - pauza

 
SZKOŁY  GIMNAZJALNE
    1.   Rajgród   - pauza
    2.   Biała Gwiazda – Grzyby Piórkowe  -    godz. 17.10
    3.   Czarni Squad - Dramaturgia -                godz. 17.30
   4.     PG I – Gumisie    –                                 godz. 18.00
   
SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE
1.   Fanatycy - Albatros        -                     godz. 18.25 
2.   Rosengan  - Wojewodzin   -                godz. 18.55
3.    Kaciumba – LPG Rajgród    -               godz.- 19.25
4.    Rydzewo – Pogoń Krowy   -               godz. -19.50
5.    FC Browce – Alternatywy  -               godz.- 20.25 
6.    Puszyste Cygany   -   pauza                    

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

wtorek, 9 sierpnia 2022

WARMIA - TUR (czwartek 18:15)

Komentarze (23)

kalinowscy do boju

Jedno, jedyne nie pokonane to jest FcRYDZEWO kochane !!

i tak libijczycy wygrają
powodzenia życzą nauczyciele
6b

Fc Gumisie na pewno wygrają :D Pozdrawiam ich choć nie znam
P.S. Fajna nazwa

nie piszcie kto wygra bo później będzie płacz

do boju libijczycy do boju

Bieda w kraju panowie :D

Wiadomo kto wygra .LIBIJCZYCY

ale będzie ostro :) z Libią hah :P

Libijczycy mają fajną nazwe i to im kibicuję !

Obstawiam mecz Libijczycy - Kalinowsy 6:0 !

Libijczycy!!Do boju! Hah... xD

o zal na meczach podstawowek ziomki grali z gimnazjum i gdzie tu sprawiedliwosc

libijczycy wygraja 2 mecz w pierwszy nie chciało się

hahahah jaka nazwa libijczycy haha ale przynajmniej fajna a nie typu kalinowscy kipsta itd itp

jaka nazwa gra w tibie?

Sędzia do niczego. Bramkarz spod nóg piłke wyslizguje podnosi sie a zawodnik z przeciwnej drużyny rzuca sie na wstajacego bramkarza przewraca sie a sędzia wygwizduje faul Kalosz jeden i to rzut karny do tego.mecz libijczycy-orlik1 1:2

A dlaczego? bo sędzia sie nie przyglada akcjom

Sedzia powinien byc zmieniony. Zgadzam sie z Mercurym

na meczu libijczyków sedzia zle podyktowal rzut karny

I tak wiadomo, że browary wygrają, bo nie mają sobie równych! :) pozdrowienia hahaha

no jak nie mają równych z kaciumbą remis mieli

Fc.Barcelona itp.Sa to najlepsze druzyny ale F.c Kipsta zawsze lepsza.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.