środa, 8 lutego 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 9044 wyświetleń

Jedno zdarzenie -kilka wykroczeń

Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem trzech pojazdów doszło na krajowej 65. Kierujący volkswagenem 19 -latek najechał na tył poprzedzającego go opla, co spowodowało przepchnięcie go na drugą stronę jezdni i otarcie się z jadącym z naprzeciwka ciężarowym volvo. Ciężarówka, która chwilę wcześniej wyprzedzała ciągnik na podwójnej ciągłej, zjechała do rowu. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.  

Do kolizji trzech pojazdów doszło 19 X przed 19.00 na trasie Przytuły-Ełk. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem passatem 19-latek nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go opla i najechał na jego tył. Kierowca opla stracił panowanie na swoim pojazdem. W wyniku tego doszło do otarcia opla z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym volvo. Spowodowało to zjechanie ciężarówki do rowu. 19-letni kierowca opla został ukarany mandatem i punktami karnymi. Nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Policjanci ustalili także, że przed zdarzeniem 39 -letni kierowca volvo wyprzedzał ciągnik rolniczy na podwójnej ciągłej. Został za to wykroczenie ukarany mandatem karnym. Wszyscy uczestnicy tego zdarzeni byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce tego zdarzenia używając m.in. ostrzegawczej lamy błyskowej. W trakcie wykonywania czynności zauważyli, jak przejeżdżający obok kierowca volkswagena golfa najechał na lampę i uszkodził ją. 20-latek przejeżdżając obok miejsca zdarzenia nie zachował należytej ostrożności i spowodował zagrożenie w ruchu drogowym. Policjanci nałożyli na niego mandat karny.
KPP Ełk

 

Komentarze (1)

Chyba kierujący VW dostał mandat,a nie Opla.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.