sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 8898 wyświetleń

Jechał o 62 km/h za szybko

Grajewscy policjanci zatrzymali kolejne prawo jazdy kierującemu, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Kontrola została przeprowadzona w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Kierowca osobowego Audi jechał o 62 km/h za szybko. To kolejny taki przypadek na terenie powiatu grajewskiego.


(28.11.2016) w godzinach wieczornych grajewscy policjanci dokonywali kontroli prędkości w miejscowości Rajgród, gdzie, zgodnie ze wskazaniem na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość. O godzinie 21:20 policyjny miernik prędkości wskazał, że zbliżający się pojazd jedzie z prędkością 112 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego osobowym Audi do kontroli drogowej. '

Za przekroczenie dozwolonej prędkości o 62 km/h w terenie zabudowanym 45-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego stracił prawo jazdy na co najmniej 3 miesiące. Dokument zostanie teraz przesłany do starosty z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować może utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące. Ponadto w konsekwencji odmowy przyjęcia mandatu karnego, kierowca za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

 

Komentarze (5)

Wczoraj widziałem deeeebilllla na warszawskich blachach pojechał w strone białegostoku.. to na bank on :)

ciekawe czy go nie namierzyli przed lub w polach które tylko jakiś matoł oznakował obszarem ,,zabudowanym" przez postawienie tablicy przed

Brawo! Łapać piratów!

Zbadanie stanu technicznego w nocy, na drodze i przez policjanta. Nie napiszę tego co myślę o tym pomyśle, tylko mi powiedz, po co są stacje diagnostyczne.

Takimi zabaweczkami to możecie w piaskownicy się pobawić

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.