Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 9576 wyświetleń

Jechał 104 zamiast 50 km/h

Zatrzymanie prawo jazdy i wysoki mandat - to efekt przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym przez kierującego samochodem osobowym. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali mężczyznę, który jechał z prędkością 104 km/h, w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. To kolejny taki przypadek na terenie naszego powiatu.

Wczoraj, o godzinie 20:45 w miejscowości Guty funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego samochodem osobowym, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Wybór tego miejsca wynikał ze zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, w związku ze zdarzającymi się tam przypadkami przekraczania prędkości przez kierujących. Przeprowadzony przez funkcjonariuszy pomiar wykazał, że mężczyzna jechał z prędkością 104 km/h, na odcinku drogi, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h.

Zgodnie z przepisami, za powyższe wkroczenie, 47 - letniemu obywatelowi Litwy zatrzymano prawo jazdy, a ponadto ukarano wysokim mandatem. To kolejna osoba, która straciła prawo jazdy, nie stosując się do przepisów dotyczących prędkości na terenie zabudowanym, a dodatkowo w miejscu wskazanym na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Komentarze (6)

Powinni hotel wybudować w Gutach. Gdzie taki litwin ma jechać jak mu zabiorą prawko?

i to jest dobry pomysl na biznes zalozyc tam hotel i restauracje

Ty mysza to jesteś biznesmen i nie tylko zajmijmy się sobą a nie kimś

Bardzo dobrze ze zabrali prawko.Powinni więcej ich łapać i jebać ile się da bo oni się czują jak by byli u siebie.
Litwini też jebią Polaków na Litwie zabierają prawa jazdy i nakładają kosmiczne mandaty i nikt się nie przejmuje tym

za zabieraniem prawka to nie jestem ale mandaty to mogą im dawać kosmiczne bo w tej chwili jakieś 80% kierowców nie zdałoby nowego egzaminu a w tym 90% policjantów:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.