środa, 19 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

Jasełka w PM nr 1

        W dniach 19 i 20 XII 2007r. w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Grajewie dzieci z grup „Stokrotki” i „Smerfy” wystawiały jasełka, które pozwoliły przenieść się w magiczną krainę cudu „Bożego Narodzenia”. Przy żłóbku małego dzieciątka przedszkolaki przepięknie zaśpiewały:
„Zostań Jezu mym braciszkiem
podzielę się z Tobą wszystkim.
Dam ci swoje klocki lego
dam ci misia pluszowego”.

Galeria zdjęć

        Na uroczystość zostali zaproszeni Rodzice, Rodzeństwo i Dziadkowie , którzy z dumą, a niejednokrotnie z łezką w oku podziwiali swoje pociechy. Chwile spędzone w przedszkolu dostarczyły wielu wzruszeń zarówno Rodzicom, dzieciom jak również personelowi przedszkola. Rodzice mogą być dumni, że mają tak wspaniałe dzieci.
        Na zakończenie spotkania dyrektor Przedszkola Krystyna Chełmińska złożyła wszystkim świąteczne życzenia, a mali „aktorzy” podzielili się ze wszystkimi opłatkiem.
        Uroczystość przygotowały nauczycielki tutejszej placówki: Barbara Karulska, Bożena Walendzik, Anna Fadrowska, Beata Kaczmarek.

www.PM1.e-grajewo.pl  

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.