Warto przeczytać

Jak wybrać odpowiedni prezent na Dzień Ojca?

Wybór odpowiedniego prezentu na Dzień Ojca to nie tylko kwestia znalezienia zestawu, pasującego do jego gustu. Kluczowa jest porządna refleksja nad zainteresowaniami i pragnieniami taty, nad jego preferencjami smakowymi i codziennymi potrzebami. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie wybrać naprawdę trafiony podarunek, okazując przy tym swoją miłość i szacunek.

 

Wybieraj prezent mądrze!

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na oryginalny alkohol w eleganckim opakowaniu, czy słodkie dodatki, każdy element kosza prezentowego powinien być przemyślany. Idealny prezent odzwierciedla osobowość oraz pasje i na długie pozostaje w pamięci obdarowywanych. Niezależnie od rodzaju alkoholu, przed zakupem warto dokładnie zastanowić się, który trunek sprawi obdarowywanej osobie najwięcej radości. Często  bowiem, nawet nie zdajemy sobie sprawy z ogromu możliwości, który mamy. Na przykład, jeśli pragniesz podarować whisky na prezent, warto dokładniej poznać jej typy. Może Twój tata preferuje lekki i owocowy single malt? A może pełny i bogaty blend, oferowany przez markę Ballantine’s. Do whisky doskonale pasują dodatki takie jak ekskluzywne czekoladki lub selekcjonowane orzechy. Do wina zaś, aromatyczna, włoska kawa. Każdy detal ma znaczenie, a odpowiednio dobrane akcesoria mogą zamienić standardowy prezent w prawdziwe arcydzieło!

zobacz fot. 2

Postaw na jakość i elegancję, wybierając gotowe kosze prezentowe

Gotowe kosze prezentowe z alkoholem to świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie elegancję i wysoką jakość. Trudno jest je jednak komponować samodzielnie. Dlatego w NAPU znajdziesz mnóstwo pięknych zestawów, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla najbliższych. Wszystkie kosze zostały starannie zaprojektowane, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców. W ofercie sklepu znajdują się przeróżne warianty, od koszy pełnych delikatesów, po te z kraftowymi alkoholami premium,  każdy jednak gwarantuje najwyższą jakość produktów i dbałość o najmniejsze szczegóły.

zobacz fot. 3, 4

Spersonalizuj według uznania i uczyń go jeszcze bardziej osobistym!

Nie bez powodu mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dodatki takie jak wstążka w odpowiednim kolorze, zawieszka z osobistą dedykacją czy ozdobna kartka z życzeniami mogą sprawić, że prezent pozostanie w pamięci na całe lata. W NAPU oferujemy również możliwość samodzielnego skomponowania kosza prezentowego. Wystarczy, że wskażesz nam co ma się w nim znaleźć, a my wszystko razem pięknie zapakujemy i przygotujemy do wręczenia. W końcu Ty najlepiej znasz swoich bliskich a my wiemy, że to właśnie te niewielkie detale decydują o satysfakcji obdarowywanego! Celebracja to piękna sztuka. Pragniemy, aby stawała się jeszcze prostsza a zarazem bardziej świadoma i osobista. Gotowe kosze prezentowe to idealna baza, naszym klientom chcemy jednak dawać możliwość dołożenia czegoś od siebie i stworzenia prawdziwie wyjątkowego prezentu na każdą okazję.

zobacz fot. 5

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.