Jak co roku przy „Biedronce” można spotkać osoby sprzedające owoce lasu.
- Jagody w tym roku obrodziły, tylko trzeba się troszkę nazbierać. 40 minut zbierania i mam dopiero 1 litr. Sprzedaż idzie coraz gorzej! Może przez to że w telewizji mówili o jakiś chorobach, a wystarczy przecież przed jedzeniem jagody umyć! - żaliła się jedna ze sprzedających Pań.
Ceny :
jagody 1 litr – 4-5 zł ,
grzyby ( kurki i prawdziwki) 1kg – 12 zł