sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 9393 wyświetleń

J.Kowalski kuratorem Warmii

Grajewo

Na zebraniu sprawozdawczo - wyborczym KS Warmia Grajewo, które odbyło się w marcu br. dokonano wyboru członków nowego  zarządu. Osoby wyłonione w wyniku głosowania nie podjęły się pełnienia funkcji. Po ich rezygnacji dyrektor klubu Janusz Szumowski poinformował o zaistniałej sytuacji organ nadzorujący stowarzyszenia na terenie powiatu.

W związku z tym Starosta Grajewski wystąpił do Sądu Rejonowego o ustanowienie kuratora. Postanowieniem Sądu kuratorem został, wskazany jako osoba najbardziej odpowiednia, Jan Kowalski (prezes klubu w 2007r.). Decyzja uprawomocniła się 2 czerwca 2008 roku, przez najbliższych 6 miesięcy może on podejmować decyzje dotyczące klubu i jego majątku jednoosobowo.

Jednym z zadań w ciągu tego okresu jest doprowadzenie do zwołania kolejnego walnego zgromadzenia, podczas którego ponownie będzie wybierany zarząd.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (1)

Zróbcie w koncu tak alby bylo lepiej Tym pilkarzom z WARMI ktorzy tak świetnie sie zaprezentują w tym sezonie:) Pomożcie im!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.