Sport

IV Turniej Szachowy

IV Turniej Szachowego z okazji Narodowego Święta Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Grajewo,

Wojewodzin, 13.11.2011 r.

Dzieci, młodzież i dorośli w godny sposób uczcili Narodowe Święto Niepodległości poprzez uczestnictwo w zawodach szachowych rozegranych po raz czwarty pod patronatem Wójta Gminy Grajewo.

W turnieju udział wzięło 32 zawodników z powiatów grajewskiego i łomżyńskiego.

Najmłodszym uczestnikiem turnieju był pięciolatek Dawid Okulewicz z Grajewa.

Wyniki:
Kat. szkoła podstawowa dziewczęta:
1 miejsce – Weronika Żmijewska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie)
2 miejsce – Alicja Krukowska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
3 miejsce – Monika Przyborowska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
4 miejsce – Malwina Szewczyk (Szkoła Podstawowa w Piątnicy)
5 miejsce – Magdalena Łukaszewska (Szkoła Podstawowa w Konarzycach)

Kat. szkoła podstawowa chłopcy:
1 miejsce – Wojciech Klimaszewski (Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie)
2 miejsce – Grzegorz Manturo (Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie)
3 miejsce – Maciej Demby (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
4 miejsce – Ernest Żmijewski (Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie)
5 miejsce – Patryk Lenkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie)

Kat. gimnazjum dziewczęta:
1 miejsce – Joanna Filipkowska (Gimnazjum w Szczuczynie)

Kat. gimnazjum chłopcy:
1 miejsce – Marcin Łukaszewski (Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży)
2 miejsce – Michał Karwowski (Publiczne Gimnazjum nr 1 w Grajewie)
3 miejsce – Bartosz Markowski (Gimnazjum w Danówku)
4 miejsce – Hubert Żywno (Publiczne Gimnazjum nr 2 w Grajewie)

Kat. seniorki:
1 miejsce – Olga Filipkowska (Szczuczyn)

Kat. seniorzy:
1 miejsce – Sławomir Sobociński (UKS ŻAK Łomża)
2 miejsce – Jerzy Filipkowski (Szczuczyn)
3 miejsce – Edward Rutkowski (Maraton Łomża)
4 miejsce – Ireneusz Stankiewicz (Grajewo)
5 miejsce – Piotr Manutro (Zespół Szkół w Wojewodzinie)

Wyniki open:
1 miejsce – Sławomir Sobociński (UKS ŻAK Łomża)
2 miejsce – Jerzy Filipkowski (Szczuczyn)
3 miejsce – Edward Rutkowski (Maraton Łomża)
4 miejsce – Marcin Łukaszewski (Publiczne Gimnazjum nr 6 w Łomży)
5 miejsce –Ireneusz Stankiewicz (Grajewo)
6 miejsce – Joanna Filipkowska (Gimnazjum w Szczuczynie)
7 miejsce – Olga Filipkowska (Szczuczyn)
8 miejsce – Weronika Żmijewska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie)
9 miejsce – Wojciech Klimaszewski (Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie)
10 miejsce – Grzegorz Manturo (Gimnazjum nr 1 w Grajewie)
11 miejsce – Alicja Krukowska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
12 miejsce – Monika Przyborowska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
13 miejsce Maciej Demby (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
14 miejsce – Malwina Szewczyk (Szkoła Podstawowa w Piątnicy)
15 miejsce – Ernest Żmijewski (Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie)


Sędzia Główny: Zbigniew Okulewicz
Sędzia Rundowy: Jakub Okulewicz

Organizatorzy:
- Wójt Gminy Grajewo,
- Gminny Ośrodek Kultury w Wojewodzinie.

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.