Sport

IV Bieg Marszałka

11 czerwca w Sulejówku odbył się IV Bieg Marszałka.

Na starcie na dystansie 10 km stanęło 410 zawodników oraz 60 osób na dystansie 3 km. Na tym sympatycznym biegu nie mogło zabraknąć również zawodników naszej Maratonki. Lubimy tutaj biegać a przy okazji możemy uczcić pamięć wielkiego człowieka jakim był marszałek Józef Piłsudski twórca niepodległej Polski.

Przy pomniku marszałka odbyła się oficjalna część biegu, przywitanie zawodników oraz zaproszonych gości, przypomnienie dokonań patrona biegu i odśpiewanie hymnu. Wszystko to odbywało się przy ładnej pogodzie więc stanęliśmy na starcie w dobrych humorach z wiarą na uzyskanie dobrych wyników.
Indywidualnie poszło nam całkiem dobrze o czym świadczą miejsca naszych zawodników:
5 miejsce Karol Krzyżanowski (35.43)
18. Janusz Krauze (38.21)
26. Krzysztof Drężek (39.43)
77. Michał Borowski (44.00)
213. Krzysztof Borawski (50.18)

Natomiast dużym zaskoczeniem również dla nas było uzyskanie pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej. Wiedzieliśmy że może być dobrze ale nie przypuszczaliśmy że aż tak. Liczyły się tutaj wyniki czterech najwyżej sklasyfikowanych zawodników i tutaj Maratonka okazała się bezkonkurencyjna. -  informuje Krzysztof Drężek

Następny  start to Ciechanów 2.07. 2011.

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.