środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10082 wyświetleń

Intensywne opady śniegu

IMGW Biuro Prognoz w Białymstoku ostrzega o intensywnych opadach śniegu, dość silnym wietrze oraz zawiejach i zamieciach śnieżnych.

W niedzielę 6.03 w ciągu dnia oraz w nocy z 6 na 7.03, a także w ciągu następnej doby 7.03.2005 początkowo w woj. podlaskim a następnie także w woj. warmińsko - mazurskim będą występowały ciągłe, okresami intensywne opady śniegu.

Przewidywany przyrost pokrywy w woj. podlaskim 8 - 15 cm, a woj. warmińsko - mazurskim 5 - 12 cm śniegu w ciągu 24 godz., 8.03. spodziewane są w regionie jeszcze przelotne opady śniegu. Opadom śniegu będzie towarzyszył wiatr z kierunków północnych szczególnie 6.03 dość silny i porywisty w porywach dochodzący do ok. 15 m/s powodujący zawieje oraz zamiecie śnieżne.


DYŻURNY WCZK
Beata Sipko
czk@bialystok.uw.gov.pl

Komentarze (3)

aha jak zawieje wszystko a później zamiecie to spoko damy radę.

Ciekawe kiedy grajewski PUK pomyśli o porządnym odnieżaniu ulic i chodników?! Nie wspomnę już o podrzędnych ulicach osiedli domów jednorodzinnych, których nie odśnieżonoo nawet po zeszłotygodniowych opadach. To skandal,że spychacze wyjeżdżają w stronę miasta dopiero przed 8 00, kiedy wszyscy są już w pracy . Kiedyś odśnieżano miasto o 4-5 rano.

gdzie są pługi? :[

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.