piątek, 23 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 10557 wyświetleń

Inauguracja roku szkolnego

 w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Grajewie

 W dniu 09 września 2006r. O godz. 9.00 w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Grajewie odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2006/2007, w której uczestniczyli:
Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Ochrony "Purzeczko" Sp. Z o.o. Pan Mirosław Tadeusz Purzeczko, V - ce Dyrektor ZS Nr 1 Pan Edward Doleziński, Dyrektor Policealnej Szkoły Zaocznej Pan Zygfryd Czajko oraz Grono Pedagogiczne.
 Liczba słuchaczy podejmujących naukę na kierunku technik ochrony fizycznej osób  i mienia w nadchodzącym roku szkolnym wynosi 43 osoby, 26 nowoprzyjętych i 17 kontynuujących naukę na drugim roku.
 W trakcie spotkania Prezes Zarządu zapoznał zebranych z historią, dniem dzisiejszym i przyszłością firm zajmujących się ochroną osób i mienia oraz możliwościami zatrudnienia w tym zawodzie. Zapewnił też o wspieraniu działalności placówki i nagradzaniu najlepszych słuchaczy.
 Podczas spotkania została wręczona nagroda pieniężna ufundowana przez Przedsiębiorstwo Ochrony "Purzeczko" Sp. Z o.o. dla najlepszej słuchaczki Iwony Chrzanowskiej za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe uczęszczanie na zajęcia w roku szkolnym 2005/2006, a wszystkim słuchaczom i Gronu Pedagogicznemu wręczono długopisy i notesy.
 Po spotkaniu Prezes, zaproszeni goście oraz Grono Pedagogiczne spotkali się na kawie i ciastkach i dzielili się uwagami na temat funkcjonowania szkoły.

 Dyrekcja Centrum Kształcenia Ustawicznego w Grajewie życzy słuchaczom samych sukcesów w nauce w nadchodzącym roku szkolnym 2006/2007, a Gronu Pedagogicznemu satysfakcji z realizacji planów i programów.

Komentarze (2)

a gdzie sa zdjecia z tej imprezy?

26 września (Wtorek) w publicznym gimnazjum nr2 w Grajewie odbędzie się dyskoteka! Wbitka- 1,50zł ;]] Ludzi ze szkół innych niż pG2 prosimy o zabranie ze sobą legitek ;)) Serdecznie zapraszamyy ! Pozdro Pg2 ! ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.