Kraj

Inauguracja roku akademickiego

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2009/10 w Filii w Ełku rozpoczęła się o godzinie 14.00 w auli przy ul. Grunwaldzkiej 1.
Specjalny wykład, zatytułowany "Globalizacja - postęp czy regres?", wygłosił prof. dr hab. Roman Sobiecki.

GALERIA ZDJĘĆ (48)

 

 Szanowni Państwo!

Nasza uczelnia świętuje w tym roku 15-lecie swojej działalności. W tym czasie przebyliśmy długą drogę, ale nasza ciężka praca przyniosła efekty. Od początku swojej kadencji stawiałem na trzy hasła – Akademickość, Nowoczesność i Atmosfera – chciałbym, aby właśnie w ten sposób opisywano naszą uczelnię. I w tym kierunku nadal będziemy podążać.

Możemy pochwalić się statusem najlepszej niepaństwowej uczelni w regionie. To bardzo zaszczytny tytuł i to, że tak jest ogromnej mierze jest zasługą prof. J. Szabłowskiego, mojego poprzednika na stanowisku Rektora. Jego rolę należy w tym miejscu szczególnie docenić i podkreślić.

Status najlepszej uczelni magisterskiej, który regularnie potwierdzają prestiżowe rankingi, to również przesłanka do tego, abyśmy w dalszym ciągu pracowali nad usprawnianiem procesu dydaktycznego, poszerzaniem i uatrakcyjnianiem oferty edukacyjnej oraz pracą nad kreowaniem wizerunku naszej uczelni. Nasza uczelnia powinna stawać się coraz bardziej znaczącym ośrodkiem nie tylko dydaktycznym ale i naukowym. Zależy nam również na coraz większej integracji ze środowiskiem lokalnym.

doc. dr Edward Hościłowicz
Rektor WSFiZ

Drugiego października indeksy odebrali studenci Filii w Ełku, 3 X uczynią to studenci w Białymstoku


(fot.e-Grajewo.pl)

 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.