Kultura i rozrywka

  • 16 komentarzy
  • 11641 wyświetleń

Impuls w Hadesie 10.XII

Dnia 10 grudnia o godz. 17 w klubie „Hades” odbył się pożegnalny koncert Zespołu Tanecznego „Impuls”. Zespół rozpoczął działalność we wrześniu 1998r w Miejskim Domu Kultury w Grajewie – pod kierunkiem p. Renaty Randzio, jako grupa dziewcząt w wieku 10-11 lat. Jest zdobywcą wielu czołowych miejsc, nagród i wyróżnień w konkursach, przeglądach i festiwalach o charakterze miejskim, wojewódzkim, międzywojewódzkim i ogólnopolskim.
W koncercie pożegnalnym grupa zaprezentowała część swego dorobku tanecznego ukazującą różnorodność gatunków muzycznych, doboru strojów i rekwizytów oraz pomysłów scenicznych. Towarzyszyła im muzyka m.in. Alana Persona, Erosa Ramazottiego, Michaela Jacksona, Cyntii Dufler itd. Ponadto gościem koncertu była Michalina Siedlecka (pracuje pod kierunkiem p. Anny Maleszewskiej w MDK w Grajewie), która śpiewała piosenki z repertuaru m.in. Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek, Celine Dion. Po zakończeniu koncertu odbyło się uroczyste pożegnanie połączone z wręczeniem zespołowi oraz p. prowadzącej, skromnych upominków i gratulacji za dotychczasową pracę oraz życzenia pomyślnego zdania matury i egzaminów na studia.
Zespół odbierał życzenia i podziękowania od v-ce Burmistrza pana W. Remfelda oraz przewodniczącej Komisji Kultury RM pani H. Zalewskiej, dyrektora MDK, zespołów : Grajewianie, Tamburmajorki, Refleks.  


MDK

czwartek, 7 grudnia 2023

Morsy Grajewo. Niezawodni Mikołaje

środa, 6 grudnia 2023

Dziś 6 grudnia - Mikołajki

Komentarze (16)

TO JEST ICH POZEGNALNY WYSTEP JA SIE ROZKLEJE!!!

ImPuLs fajny był ale juz po kadencji dzieki DzIeWcZyNy / tAńCeRz z ZPIT

szkoda ze zadnych fotek nie dali, ale co tak fajnie bylo

Z kim teraz Reflex pojedzie do Elbląga?? ;(;(;(;(

po prostu, reflex nigdzie nie pojedzie:P

Dziękujemy wszystkim,którzy przyszli na nasz OSTATNI koncert...Dziękujemy ZPiT Grajewianie,Tamburmajorkom oraz naszym kochanym maleństwom-Reflexowi.Pozdrowienia i całuski dla p.Renatki...Będziemy tęsknić,w końcu to 7 najpiękniejszych lat naszego życia...

Dajcie wiecej fotek tyle ich robiliscie!!

Hmm Wystep był Zajefany w kosmos..:) normalnie dziewczyny sie postarały a szczegolnie 3 ( Gośka T, Julita S no i najlepsza Diana :P) pozdro dla was jak bedziecie potrzebne to sie odezwe:P "Take care"

FAJNY ZESPÓŁ SZKODA ŻE KOŃCZY SWOJĄ DZIAŁALNOSĆ:(

Mam nadzieję, że koncert wszystkim się podobał, a nasz zespół będzie miło wspominany. Zapewne jeszcze parę razy zagościmy na scenie, jeśli będzie trzeba:) Dziękujemy wszystkim za przybycie i miłe słowa:)
Pozdrowionka dla Kasi, Marusi, Martusi, Gosi, Dianki i Madzi. Nie zapomnijcie o IMPULSIE i znajdźcie czas na próby!!! :)

Dziękujemy za wspaniałe słowa,pożegnanie naszego zespołu było zaskakujące,aż sie rozkleiłyśmy.Najserdeczniejsze podziękowania dla naszej kochanej pani Renatki.NIGDY PANI NIE ZAPOMNIMY :)

odeszły?hmm...a jednak marzenia się spełniają !!!!!!!! ha

Dziewczęta z Impulsu zaprezentowały się rewelacyjnie na swoim(niestety) ostatnim koncercie. podziawiać było można różne ciekawe tańce oraz niebywała kondycje.
BRAWO!!!

A Ty pewnie z konkurencji dziewczyn??Ty le w was zawiści,ludzie....

Dzieki wszystkim i za wszystko. Wspaniale wspomnienia.... dziewczyny a pamietacie te fileciki w Białym albo pomalowana sciane???? Nie sposób zapomnieć te razem spędzone chwile. IMPULS zawsze w cieniu innych grajewskich zespołów, zawsze inny niż wszyscy... nie poddałyśmy się i z tego właśnie powinnyśmy byc dumne :) !!!!!!

To byly najwspaniasze 7 lat w moim zyciu. dziewczynki a pamietacie powrot z Malborka i budke z.... najbardziej jest mi szkoda tych naszych wspolnych wyjazdow-sie dzialo troszke. dobra a teraz pozdrowienia dla naszej kochanej pani Renatki Swietej Marty M Marty Madzi Kasi Dianki i dla wszystkich pracownikow MDK trzymajcie sie wszyscy i mam nadzieje dziewczynki ze od czasu do czasu bedziemy wpadac do MDK a dla wrogow- pamietajcie nie damy o sobie zapomniec

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.