wtorek, 16 kwietnia 2024

Sport

  • 6 komentarzy
  • 12294 wyświetleń

III Turniej Piłki Nożnej

W dniu 24.06.06 w Ełku został rozegrany III Turniej Piłki Nożnej młodzików ur. 1993 im. Stefana Marcinkiewicza. Udział wzięły następujące zespoły: Mazur Ełk I i II, Rona Ełk, MOSiR Giżycko i drużyna trampkarzy młodszych  MOSiR Grajewo. Grano systemem każdy z każdym. W pierszym meczu MOSiR Grajewo 1:0 Rona Ełk w drugim MOSiR Grajewo 0:0 MOSiR Giżycko, MOSiR Grajewo 1:0 Mazur II Ełk. W finale spotkały się dwie najlepsze drużyny MOSiR Grajewo 0:2 Mazur Ełk. Drużyna trampkarzy młodszych MOSiR Grajewo zajęła II a najlepszym zawodnikiem turnieju został Wróblewski Rafał z Grajewa.


Korzystając z okazji wszyscy zawodnicy pragną podziękować  Panu Markowi Wojciechowskiemu włascicielowi firmy BOMAR, który ufundował torby sportowe dla całej drużyny. Drużyna do zbliżającego się sezonu przygotowywać się będzie na obozie w Sokółce.


                                                                            Mariusz Sobczyk

wtorek, 16 kwietnia 2024

BIEG WILKA NA BOISKU CZWÓRKI

Komentarze (6)

phe... , żeby moją szkołę dali od razu byśmy wygrali

Powodzenia chłopaki, życzę Wam, żebyście trafili za parę lat do seniorskiej drużyny Warmii!

2 miejsce ale moglo być lepiej,i idziemy coraz lepiej!!!!

Najlepszy zawodnik Rafal Wróblewski wow ...=]

Do: ";p;p;p;p;p;p" to nie był turniej szkół heh

Omg=) Moj PaweLEk Tu Gra Heh I CzaRO =) EEee..WescIE Na MOsiRze Na Tej StroNce daJcie New Foty=) Pzd.Dla PaweLka CzaRa TuzinA i Wsiech tyCh do Znam=P

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.