czwartek, 18 sierpnia 2022

Sport

  • 2 komentarzy
  • 10514 wyświetleń

III miejsce dla Wojewodzina

III miejsce dla Wojewodzina W dniu 21 października 2011r. na trasach biegowych lasu Pietrasze w Białymstoku, odbyła się Licealiada Szkół Ponadgimnazjalnych połączona z Mistrzostwami woj. podlaskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Organizatorami zawodów były PSZS i POZLA w Białymstoku. W zawodach startowało blisko 600 lekkoatletów, reprezentujących ponad 30 szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego, którzy rywalizowali łącznie w sześciu biegach, w trzech kategoriach wiekowych (3 biegi dziewcząt- dyst. 1500m i 3 biegi chłopców- dyst.2500).

Powiat grajewski był reprezentowany przez dwie 15-osobowe drużyny dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół w Wojewodzinie, którzy od kilku lat zaliczają się do najlepszych lekkoatletów, zarówno w indywidualnych, jak również w sztafetowych biegach przełajowych. Potwierdziło się to w tegorocznych zawodach: reprezentacja chłopców Z e s p o ł u S z k ó ł w W o j e w o d z i n i e z d o b y ł a I I I m i e j s c e, ustępując tylko zespołom szkół sportowych z tj.: ZSR CKP i IV LO z Białegostoku.

Drużyna dziewcząt w tych zawodach zajęła 7 miejsce. Najlepsze wyniki indywidualne: - 3 miejsce i brązowy medal zajęła Ewelina Truszkowska (rocznik 1994), - 7 miejsce zajął Radosław Łempicki (rocznik 1994), - 10 miejsce przypadło Magdzie Wernoch (rocznik 1994). Warto wspomnieć, iż w reprezentacjach, zabrakło uczniów klas maturalnych (pielgrzymka maturzystów do Częstochowy), co najprawdopodobniej miało wpływ na końcową klasyfikację drużynową i osłabiło nasze drużyny.

Opiekunami zawodników są : chłopcy- Krzysztof Wencek, dziewczęta - Łukasz Choynowski

Link do komunikatu końcowego: http://www.pwszs.bialystok.pl/doc/licealiada/lic_przelaje_ind_kk.pdf


Krzysiek Wencek

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (2)

Wojewodzin rządzi ! :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.