Sport

  • 2 komentarzy
  • 11845 wyświetleń

III miejsce dla Magdy

II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek, rozegrany 17 listopada 2007 r. w Suchowoli, zapisze się złotymi zgłoskami w historii Gimnazjum w Radziłowie. Po ośmiu latach startów w tych elitarnych rozgrywkach, organizowanych pod patronatem Polskiego Związku Tenisa Stołowego, wreszcie doczekali się podium. III miejsce wywalczyła Magda Przestrzelska (UKS TOP Radziłów). Tego dnia wszystkie kadetki z Gimnazjum w Radziłowie grały koncertowo. Na miejscu Magdy równie dobrze mogła stanąć jej koleżanki z naszej szkoły: Justyna Malinowska (VII miejsce), bądź Ewelina Kowalewska.

Oto wypowiedź trenera, pana Zdzisława Koniecko:

"Przed każdym turniejem cyklu WTK miejsca w pierwszej dziesiątce wzięlibyśmy w ciemno, o podium nie śmielibyśmy nawet marzyć. Po II WTK kadetek zawodniczki zrobiliśmy kolejny tenisowy krok do przodu. Sukces Magdy, świetne wyniki Justyny i Eweliny, pozwalają nam na jeszcze bardziej zuchwałe marzenia (żeby nie zapeszyć nie będziemy o nich pisać)."

Wyniki Indywidualne

Zbigniew Mroczkowski

czwartek, 1 czerwca 2023

Olimpiada Przedszkolaka 2023

wtorek, 30 maja 2023

Koncert doroczny w PSM (06.06)

Komentarze (2)


Gratulacje dla dziewcząt i opiekuna. Tak trzymaj!
Pozdrowienia dla Gimnazjum w Radziłowie od Gimnazjum w Wąsoszu

Dziewczynyy, jesteście najlepsze.! ;;D Magda, zawsze w Ciebie wierzyłam ;D hah.! ;D Do zobaczenia na najbliższych zawodach . ;* ;D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.