wtorek, 28 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

III m. dla SP 2

Laureaci wojewódzkiego konkursu "Nasze Bezpieczeństwo".

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie zdobyli trzecie miejsce w XIII Finale Wojewódzkim Konkursu im. Brajana Chlebowskiego "Nasze Bezpieczeństwo".

Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Rudce pokonując 15 innych najlepszych drużyn z całego województwa, które wyłoniono z ponad 200 podlaskich szkół biorących udział w konkursie. Trzyosobowe drużyny i ich kibice rozgrywkę finałową rozgrywali w hali sportowej gimnazjum przy ul. Magnoliowej w Białymstoku.

Konkurencje dotyczyły ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa nad wodą, w ruchu drogowym, podczas samodzielnego pobytu w domu i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Drugie miejsce w konkursie "Nasze Bezpieczeństwo" zajęła Szkoła Podstawowa w Białousach. Wśród nagród dla najlepszych drużyn były m.in. telewizory LCD i inny sprzęt audiowizualny oraz rowery. (kjs) www.bialystokonline.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.