czwartek, 28 września 2023

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 9714 wyświetleń

II Przegląd Teatrzyków

„Złe nawyki to nie dla mnie, czyli jak unikać zagrożenia, by spełniły się marzenia”


Stowarzyszenie „Bezpieczne Grajewo”, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy UM Grajewo oraz Wójt Gminy Grajewo zorganizowali 07.06.2005 w Szkole Podstawowej nr 4

II MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRZYKÓW PROFILAKTYCZNYCH

Zaproszeni przedstawiciele władz, duchowieństwa, rad pedagogicznych oraz uczniów mieli okazję obejrzeć występy dzieci ze szkół miasta i gminy Grajewo.

Jury pod przewodnictwem ks. T. Wilgi dokonało oceny i przyznało miejsca:

I - SP nr 1 za przedstawienie "Kara"; opiekun - D. Dawidowska
II - SP w Rudzie za przedstawienie "Kula u nogi"; opiekun - R. Dzierżanowska
III - PG nr 1 za "Pantomimę o tematyce antynikotynowej"; opiekun - H. Rokicka

SP nr 4 przygotowała teatrzyk "Życiodajne drzewo", opiekun - E. Gadomska;
SP nr 2 zaprezentowała "W nikotyńskiej krainie", opiekun - K. Bałdyga.

Nagrodę indywidualną za grę aktorską i szczególny wyraz artystyczny przyznano Bogusławie Chilińskiej z SP nr 1. Wszystkim uczestnikom wręczono upominki.

Założenia przeglądu to m.in. propagowanie ducha abstynencji wśród dzieci i młodzieży, informowanie o negatywnym wpływie nikotyny, alkoholu i narkotyków na organizm, wyzwolenie kreatywnych postaw.

Galeria zdjęć....>


e-Grajewo.pl

Komentarze (7)

W obecnych czasach dzieciom i młodzieży musimy pomagać w wyborze drogi życia bez nałogów. Do tego sama forma teatru - to ciekawe! Gratulacje dla organizatorów za interesujące i pożyteczne przedsięwzięcie. Takich trzeba nam więcej!

a na jednym zdjeciu jest moj kofany grzesiu:*:*

Takie teatrzyki a raczej przegląndy powinny być czesciej i moim zdaniem powinny być zdjecia miejsca 1 2 3 a nie tylko jakiegoś churku ale spoko było pozdro dla klay 1 b w Publicznym Gimnazjum nr.1 w Grajewie za zjhebisty wysytep i pozdrowienia dla pana Marka Duchnowsliego i p.Halinki Rokickiej a także dyrektorowi pozdro

poprostu to było zajebiste ja tam byłam to wiem jak naprawde było kto niebył niech rzałuje na seio ja tam byłam to wiem co się działo pozdro dla PG1
W Grajewie

piskla była najfajniejsza czyli Emila Rożyńska

a moim zdaniem właśnie chór był naj naj fajniejszy. oczywiście teatrzyki były też spoks ale najfajniejsze były ZSZ. nr 2 i Sz.P nr 4 na seroi!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.