niedziela, 26 września 2021

Sport

II Mundurowy Turniej Piłki Nożnej w Rajgrodzie

II Mundurowy Turniej Piłki Nożnej w Rajgrodzie

Sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa towarzyszyła zawodnikom rozegranego wczoraj „II Mundurowego Turnieju Piłki Nożnej”. W przyjacielskiej atmosferze do walki o podium stanęło 5 drużyn. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz upominki i nagrody rzeczowe. Na koniec wszyscy zawodnicy stanęli do wspólnego zdjęcia.

W miniony wtorek na boisku Orlik w Rajgrodzie został rozegrany „II Mundurowy Turniej Piłki Nożnej” zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Strzelec”. Do rozgrywek przystąpiło 5 zespołów: policjanci z komend powiatowych w Grajewie, Mońkach i Kolnie. Do rywalizacji przystąpili również mundurowi z Posterunku Policji w Rajgrodzie oraz samorządowcy gminy Rajgród.  

Na boisku nie brakowało sportowych emocji, woli walki i zaciętej rywalizacji.

Najbardziej skuteczni okazali się grajewscy policjanci, którzy nie przegrali żadnego spotkania. Drugie miejsce wywalczyli samorządowcy. Na trzecim pucharowym miejscu stanęli policjanci z Moniek.

 

KPP w Grajewie

 

 

sobota, 25 września 2021

Jagiellonia - Lech Poznań 1:0

sobota, 25 września 2021

Akademia Piłkarska Warmia MOSiR Grajewo

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.