Kultura i rozrywka

II miejsce dla A.Płoszkiewicza

    W dniu 31 marca br. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie odbył się, po raz 15, finał wojewódzki konkursu „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym’ edycji 2010/2011. Organizatorami konkursu są: Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku, Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku i ZSCKR Janów. Honorowym patronatem konkurs objął Marszałek Województwa Podlaskiego.

    O godzinie 11.00 rozpoczęła się część pisemna konkursu, w której udział wzięło 19 laureatów maturzystów szkół rolniczych województwa podlaskiego. Zadaniem uczestników konkursu było udzielenie prawidłowych odpowiedzi na 40 pytań testowych i jedno pytanie problemowe w czasie 30 minut.  Po sprawdzeniu prac komisja konkursowa złożona z przedstawicieli organizatorów wyłoniła laureatów tegorocznej edycji. Są to:
Dawid Wieremczuk    – uczeń ZS Nr 4 w Bielsku Podlaskim    I miejsce
Adam Płoszkiewicz    – uczeń ZSR w Niećkowie         II miejsce
Paweł Domański    – uczeń ZSCKR w Suwałkach        III miejsc  

Nagrody poszczególnym laureatom ufundowali:
- aparat cyfrowy i pamiątkowy dyplom    Marszałek Województwa Podlaskiego,
- wieżę stereo                OR KRUS Białystok
- aparat cyfrowy            OIP Białystok


Dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie gratuluje swojemu uczniowi Adamowi Płoszkiewiczowi zajęcia wysokiej lokaty dziękując jednocześnie Pani mgr inż. Stefanii Cieplińskiej za przygotowanie ucznia do konkursu.

wtorek, 6 czerwca 2023

SP1. Dzień Dziecka

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.