sobota, 28 maja 2022

Sport

  • 8 komentarzy
  • 9349 wyświetleń

I Urodziny Pływalni Miejskiej

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie, Urząd Miasta Grajewo Młodzieżowa Rada Miasta oraz Centrum Integracji Społecznej w Grajewie zapraszają na obchody I Urodzin Pływalni Miejskiej w Grajewie.

Zaczynamy 22 października w sobotę o godz. 10:00 uroczystym przywitaniem zaproszonych gości. Następnie Grupa Satyryczna CIS przedstawi autorski skecz humorystyczny.

Tego dnia nie zabraknie rownież konkursów i zabaw z nagrodami, a wieczorem zapraszamy na maraton Aqua Zumba, który poprowadzi Olga Fiodorowicz.

W niedzielę wszyscy odwiedzający Pływalnię Miejską w Grajewie będą mogli spróbować swoich sił na wodnym torze przeszkód, który będzie udostępniony dla wszystkich przez cały dzień.

Urodzinowy weekend Pływalni Miejskiej to świetna propozycja dla całych rodzin do aktywnego i interesujęcego spędzenia wolnego czasu. W te dni będzie obowiązywała promocyjna cena na bilety wstępu – 6 zł za godzinę dla wszystkich.

 

Komentarze (8)

Za udział w konkursach przygotujcie dyplomy pamiątkowe dla wszystkich uczestników, nie tylko zwycięzców. Dzieci,które nie wygrały, bardzo się ucieszą.

Poprzednie aqua party wstęp był bez płatny teraz 10 zł ,ale wiadomo na wszystkim trzeba zarobić!

i znowu lans Izy? Ble..............

ja tez już wole obejrzeć cos innego ;/

to nie musisz przychodzić i oglądać. a może sam coś pokaż. bo komentować anonimowo może każdy pod warunkiem że jest ananimowy. a ja daje szacun. za chęci bo oni chcą a nie tylko narzekają.

W tym roku lato nie dopisało, więc dnia któregoś wybrałem się na tą pływalnie, chciałem skorzystać z groty solnej i sauny... sauna była w remocnie, a grota solana- miała awarię a,naprawa może potrawać tydzień lub więcej- tak poinfrmowała mnie pani

Pomysl ciekawy. Niech cos sie dzieje.

Basen musi zarobić i nie ma co się dziwić...chyba że mieszkańcy Grajewa mają ochotę narzekać tylko o małym przychodzie z basenu gdzie sami w później będą musieli dopłacać....zamiast cieszyć się,że coś w tym Grajdolku dzieje się to tylko Grajewianiepotrafią być aż tak bardzo wiecznie niezadowoleni ... ..
No i jeszcze kłopot bo zapłacić trzeba... faktycznie..."interesujace" jest tylko to co bezpłatne-śmieszne...
Bronię pracowników basenu.. zwróćcie uwage,że tam pracują ludzie-zarabiają w uczciwy sposób na chleb a basen musi pozyskiwać z czegoś środki na wynagrodzenia!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.