sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

I miejsce dla "Tacy Sami"

21.10.2010  roku  w  Sejnach  odbył się VII Międzywarsztatowy Przegląd Piosenki,w którym wziął udział zespół wokalno–instrumentalny "Tacy Sami" z grupą taneczną "KAMP" z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie.

 Organizatorem Przeglądu było Regionalne Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych WTZ w Sejnach.  Uczestnikami Przeglądu były Warsztaty Terapii Zajęciowej z województwa podlaskiego i  warmińsko-mazurskiego.  Zespół wokalno–instrumentalny "Tacy Sami" bierze udział w ww. przeglądzie od 7 lat, zawsze zajmując czołowe miejsca.
W tegorocznym Przeglądzie nasz program muzyczny zajął I miejsce. Jest to prawdziwy sukces podopiecznych Warsztatu, ponieważ jurorami Przeglądu są zawodowi muzycy.

Imprezy tego typu pozwalają na  rozwój potencjału twórczego, możliwość wyrażenia swoich przeżyć i emocji, prezentację zdolności i talentów osób niepełnosprawnych.
Wszystkich chętnych do uczestnictwa w zajęciach WTZ zapraszam do odwiedzenia naszej placówki od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Warsztatu. - Marta Gutowska- kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.