Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 8933 wyświetleń

I Kiermasz Biebrzański

I Kiermasz Biebrzański

Serdecznie zapraszamy Państwa do ,,BARTLOWIZNY ,, na Kiermasz rękodzieła i twórczości ludowej. Pierwsze spotkanie z tego cyklu odbędzie się 01.05.2007r. od godziny 13.00 do godziny 17.00. Odwiedzający będą mieli możliwość zakupu wyrobów rękodzieła ludowego oraz pamiątek związanych z Biebrzą. Na Gości kiermaszu będą czekać wspaniałe dania kuchni staropolskiej oraz grillowe specjały przygotowane przez szefa kuchni słynnej Karczmy Bartla. W trakcie dnia czas umili muzyka na żywo w wykonaniu zespołu regionalnego.

Proponujemy liczne atrakcje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak również Gości preferujących czynny wypoczynek. Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy atrakcje na świeżym powietrzu, gdzie oprócz bajkowego placu zabaw proponujemy przejażdżki kucykiem oraz dziecięcą bryczką. Chętnych zapraszamy do skorzystania z licznych atrakcji BARTLOWIZNY- wynajem sprzętu wędkarskiego, łodzi, kajaków, kanoe, rowerów wodnych, rowerów górskich. Na ten dzień przygotowaliśmy również ciekawą ofertę otwartych  spływów kajakowych .


       ZAPRASZAMY

Komentarze (1)

A może by tak napisali w jakiej to miejscowości będzie?? Nie każdy jest taki domyślny jak autor tego artykułu..

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.