poniedziałek, 26 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 11447 wyświetleń

Herody do Hajnówki

Powiatowy Międzyszkolny Przegląd Widowisk Kolędniczych "Gody" zorganizowany pod patronatem Starosty Powiatu w Grajewie odbył się w szczuczyńskim Miejskim Domu Kultury juz po raz czwarty. Uczestniczyło 12 Zespołów. Występy oceniało jury w składzie: Teresa Pardo - ROK w Łomży, Elżbieta Lemańska - GOK w Zbójnej, Maria Ostrowska - MDK Szczuczyn.
W kategorii zespołów wiernych tradycji zwyciężyli "Mali Szczuczyniacy" z MDK w Szczuczynie prezentujący "Herody" w tradycyjnej formie. I właśnie ten zespół będzie reprezentował powiat w XXIV Wojewódzkich Spotkaniach Zespołów Kolędniczych w Hajnówce w styczniu 2006 roku.
W kategorii zespołów czerpiących z tradycji jury przyznało pierwsze miejsce "Jutrzence" ze Szczuczyna. Drugie miejsca zajęli: "Świetliki" ze Szczuczyna oraz "Chochliki" z Rudy. Trzecie miejsca przyznano "Jasełce" z Bzur i "Kolędnikom" z Niedźwiadnej.Wszyscy zwycięzcy reprezentowali szkoły podstawowe.

Wyróżnienie otrzymał "Zespół Wesołe Nutki" z gimnazjum w Danówku za "Opowieść wigilijną". Zwycięzcy otrzymali pamiatkowe puchary zaś wszystkie uczestniczące zespoly - dyplomy.
Barbara Paszkowska

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wojewodzin. "Gotuj z klasą!" po raz piąty

Komentarze (7)

MDK W SZCZUCZYNIE ORGANIZUJAC IMPREZE POWIATOWA POWINIEN POMYSLEC O DZIECIACH, KTORE PRZEBYWAJA TAM KILKA GODZIN, ZORGANIZOWAC JAKIES NAPOJE, KANAPKI, CIASTO.
W NNYCH MIEJSCACH TAK PRZYGOTOWUJA SPOTKANIA.

dlaczego tak molo zdjec

proszę o zdjecia tych grup, ktore nie zostały wyróżnione, a brały udziałw konkursie im też byłoby miło zobaczyc zdjęcia

hej! a gdzie zdjęcia jak występowało gimnazjum!! Co to tylko podstawówka się liczy!!

jutrzenka szczuczyn jest naj lepsza hura

gratuluje wszystkim, którzy przygotowali dzieci do występów.To naprawde ciezka praca.podziekowania wszystkim opiekunom grup.

Serdecznie dziekuje nauczycielom, a szzegolnie jednej pani ze SP w Szczuczynie. ze na moją prosbe wzieła moja corke do przedstawienia.Bardzo sie ciesze, ze moje dziecko wystepowalo .Jestesmy wszyscy szczesliwi.Zdjęc rzeczywiscie jest mało.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.