niedziela, 17 października 2021

Sport

  • 2 komentarzy
  • 10431 wyświetleń

"GWIAZDA" ciągle świeci!

W dniu 27 maja 2011 roku w Suwałkach odbył się VII Turniej Zapaśniczy Młodzików, Młodziczek i Mini zapasów chłopców i dziewcząt w zapasach stylu wolnego o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w ramach obchodów "DNI SUWAŁK". Turniej zgromadził 71 zawodników i zawodniczek z 11 klubów województw warmińsko- mazurskiego i podlaskiego.

Powiat nasz na zawodach tych reprezentował i to bardzo godnie Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "GWIAZDA" przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie prowadzony przez instruktorów Iwonę i Grzegorza Zańko, który zdobył drużynowo I miejsce we wszystkich grupach wiekowych, tj. młodzików, młodziczek i mini zapasów.

Indywidualnie medale zdobyli : złote- Kurzątkowski Jakub w kat. do 31kg, Trojanowski Damian w kat. do 35kg, Wesołowski Martin w kat. do 44kg, Wróblewski Marcin w kat. do 53kg, Drobińska Magdalena w kat. do 37kg, Kurzątkowska Milena w kat. do 44kg, Purzyczko Katarzyna w kat. do 52kg, Pawłowska Ewa w kat. do 57kg oraz Trzcińska Karolina w kat. do 67kg, srebrne- Gutowski Marcin w kat. do 44kg, Łukowska Zuzanna w kat. do 35kg, Drobińska Aleksandra w kat. do 37kg, Trojanowski Mateusz w kat. do 42kg, Borawski Mateusz w kat. do 63kg, brązowe- Łaguna Kamil w kat. do 34kg, Zabielski Maciej w kat. do 47kg, Cymkowska Weronika w kat. do 37kg, Wileński Mateusz w kat. do 38kg, Łynko Marcin w kat. do 53kg.

Warto podkreślić, iż wyjazd na te zawody możliwy był dzięki środkom finansowym przyznanym klubowi przez Urząd Miejski w Szczuczynie.

 

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (2)

Gratulacje dzieciakom za aktywność sportową.

Brawo instruktorzy, gratulacje dla wszystkich, a w szczególności dla Maćka.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.