Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 7242 wyświetleń

GRH 9 PSK na rzecz WOŚP

Komentarze (5)

witam a co z morsami będzie coś w Boguszach

Za kilka dni kolejny absurd, czyli bezkarne harce maniaka, Jerzego Owsiaka, który po raz kolejny z przyzwolenia władz państwowych sterroryzuje przestrzeń publiczną swymi rzekomo charytatywnymi, bezpłatnymi, spontanicznymi i zbawiennymi brygadami ulicznymi, uzbrojonymi w zakłamane slogany i hipokryzję i posiadających wsparcie gigantycznych sztabów medialny i finansowych.

Dodatkowo GRH 9 PSK przekaże na aukcję w ramach WOŚP następujące materiały:
1. Koszulka 22. Finału WOŚP – 1 szt. (rozmiar L)
2. Body dziecięce z logo WOŚP – 2 szt. (rozmiar 56 i rozmiar 74)
3. Gadżety 22. Finału WOŚP (smycz, banerek „owsiaknet.pl” i ?)
4. Kubki z limitowanej serii z podpisem J.Owsiaka i hologramem WOŚP – 2 szt. (napis: „Ten Gość, to ktoś, kto wspomógł WOŚP”, tego typu kubków jest tylko 20 szt. w całej Polsce)

Szanowny Panie @ !Po raz kolejny proszę i apeluje do Ciebie o odwagę cywilną-podpisuj się jednak swoim nazwiskiem i imieniem lub stałą jedną nazwą a nie 1002 nazwami i znakami oraz anonimami!Jak widzisz,to Ci nic nie daje!Każdy czytelnik od razu wie kto napisał dany wpis!Proszę nie postrzegaj nas za naiwniaków oraz za najgłupszych durni,że nabierzemy się na Twoją wieloosobowość i ,że będziemy myśleli,że aż tyle osób krytykuje na naszych Portalach w tym przypadku „ubóstwianego” przez Ciebie Owsiaka oraz WOŚP!Bo od dawien dawna wiadomo każdemu w Grajewie,że "bardzo kochasz Owsiaka i WOŚP"!A dlaczego to wyjaśniłem w podobnym temacie na innym Szanownym Portalu!I nie wiem jakbyś się tego wszystkiego wypierał i zmieniał nazwy czy komputer to i tak Ci to nic nie da!Nie pisze po to aby Ciebie poniżyć lub coś w tym rodzaju ale po to abyś w końcu zrozumiał,że źle czynisz!W ten podły pokrętny podżegający i wiecznie niezadowolony ze wszystkiego i ze wszystkich opozycjonistyczny sposób nigdy u nikogo nie zyskasz żadnego zdrowego poparcia!Jeśli chodzi o WOŚP-to sprawdza się tu dewiza-"Jeśli nie chcesz w czymś pomóc to bądź na tyle porządnym człowiekiem i nie przeszkadzaj innym"oraz "Nie chcesz to nie dawaj i nie krytykuj tych,co ze szczerości serc dają "!Bądź zdrów i pomyśl o tym co napisałem!Sam dokładnie wiesz,że źle dla Ciebie nie życzę lecz dobrze albo bardzo dobrze!Ale wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie!Z Bogiem Przyjacielu !!!

KOCHANI!Na innym naszym Portalu „GOŚĆ"napisał między innymi słowa”UWAŻAM ŻE ZAMIAST TWORZENIA OGÓLNOPOLSKICH AKCJI POMOCY, POWINNIŚMY ZACZĄĆ WYCIĄGAĆ WNIOSKI I ZMIENIĆ SYSTEM FUNKCJONOWANIA PAŃSTWA, KTÓRY JEST NIEUDOLNY I NIE ZABEZPIECZA SWOICH OBYWATELAMI PRZED WIELOMA NIEBEZPIECZEŃSTWAMI." I w 100 % zgadzam się z nim!Bo to by było najlepsze dla nas wszystkich!Ale czy kiedyś tego doczekamy?A może dopiero nasze dzieci i wnuki?Nie wnikam tak szczegółowo w te sprawy jak wielu z Was!Ale coś podobnego także gdzieś słyszałem i czytałem!Wszędzie jest bardzo wiele takich niejasności oraz przekrętów. Nie ma grabi co od siebie grabią lecz zawsze do siebie i to nie zależnie-czy to w rządzie,czy w sądzie,czy w polityce,czy w religii,a nawet w każdej jednej tego typu organizacji czy akcji!Zawsze,kto jest najbliżej żłoba tzn kasiory lub jakaś czarna owca to coś dla siebie u czknie!Tak może być i w tym przypadku,czego tu ani nigdzie nie pochwalam!Ciekawy jestem (sorki) gdybyś ktoś z Was był na miejscu Owsiaka to czy brałby czy nie?Ja w tej chwili mówię,że nie ale gdybym był u żłobu takiego szmalu-....to któż to wie!?Kasa bardzo wielu ludzi zmienia oraz zwiodła-nawet ucznia Jezusa-Judasza!Trzeba tu także dodać,że takie lub podobne akcje mają miejsce także niemal na całym świecie i to w krajach bardzo bogatych. A u nas-no cóż jest jak jest-a widać,że coś dobrego także jest z tej WOŚP oraz z Caritasu!A tego zapewne wiele krytycznie nastawionych osób do nich nie zaprzeczy i na pewno by nie zaprzeczyło gdyby – nie daj Boże-jedynym oraz ostatecznym ratunkiem ich życia lub kogoś z najbliższych np. jedynego syna umiłowanego było podłączenie do sprzętu-właśnie pochodzącego z WOŚP albo jedyną pomocną dłonią był Caritas!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.