poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 16248 wyświetleń

Grajewskie Targi Pracy

              W dniu 8 czerwca 2010 r. w sali widowiskowej MDK w Grajewie odbyły się Grajewskie Targi Pracy realizowane w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym organizatorem przedsięwzięcia był Punkt Pośrednictwa Pracy OHP, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Łomży przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Grajewie.
Celem targów było umożliwienie osobom poszukującym pracy bezpośredniego kontaktu z pracodawcą, zapoznanie potencjalnych pracowników z wymaganiami pracodawców działających na lokalnym rynku pracy. Grajewskie Targi Pracy rozpoczęły się od dwóch prelekcji.

Pierwsza wygłoszona przez pośrednika pracy na temat działalności i głównych zadań PPP. Druga pt. „Społeczność lokalna – możliwości finansowania z POKL” wygłoszona przez animatora Regionalnego Ośrodka EFS w Łomży Dariusza Budrowskiego. Następnie uczestnicy mogli zapoznać się z ofertami firm i instytucji: PHU SASS AGD i RTV, PHU Przybor – materiały budowlane, PROFI PROJEKT, PHU GROT, Mentor Centrum Edukacji w Mońkach, ZDZ Białystok Ośrodek Kształcenia w Grajewie, DJK Kursy i Szkolenia, Ośrodek Szkolenia Kierowców w Grajewie. PPP w Grajewie i CEiPM w Łomży udostępnili oferty pracy stałej, krótkoterminowej oraz oferty zatrudnienia w ramach realizacji umów bilateralnych. Ponadto w trakcie targów pracy doradcy zawodowi udzielali rad na temat pisania dokumentów aplikacyjnych, autoprezentacji i rozmowy kwalifikacyjnej. Dodatkowo członkowie Związku Strzeleckiego „Strzelec” z miejscowej jednostki zachęcali młodzież uczestniczącą w targach pracy do uczestnictwa w szkoleniach z zakresu kształcenia obywatelskiego, musztry i testów sprawnościowych. Grajewskie Targi Pracy cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Grajewa ale również władz samorządowych. Wśród gości byli: Poseł na Sejm RP  Kazimierz Gwiazdowski, Zastępca Burmistrza Miasta Grajewo Waldemar Remfeld, Przewodniczący Rady Miasta Grajewo Grzegorz Curyło, Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie Maria Wieczorek.

 Anna Bednarko – pośrednik pracy PPP Grajewo
Agnieszka Roman- doradca zawodowy MCK Grajewofot. :  Agnieszka Roman -  MCK Grajewo, e-Grajewo.pl

 

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

niedziela, 14 kwietnia 2024

Adam Doliwa - "Serdecznie Dziękuję"

Komentarze (2)

tego dnia chyba raczej było otwarcie projektu z mops a targi pracy to przy okazji skorzystały z okazji bo miały takową...

kurde czemu mnie tak slabo bylo widac

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.