poniedziałek, 25 października 2021

Kultura i rozrywka

"Grajewskie spotkania z historią"

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie z cyklu "Grajewskie spotkania z historią", które rozpocznie się w siedzibie GIH (ul. Ełcka 30)
w niedzielę 23 stycznia 2011 roku o godz. 11,00.

Naszym gościem będzie pan Jarosław Marczak, a spotkanie poświęcone będzie wydarzeniom powstania styczniowego i ludziom z nim związanym na terenie okręgu biebrzańskiego.


„Grajewskie spotkania z historią” – to nowy projekt Grajewskiej Izby Historycznej, który został zainicjowany równo w pierwszą rocznicę jej funkcjonowania. Polega on na cyklicznych spotkaniach poświęconych szeroko rozumianej historii bliskiej i dalekiej. Naszą ideą jest, by w spotkaniach tych prowadzonych w otwartej formule uczestniczyli pasjonaci i historycy zarówno ci lokalni, jak i powszechnie rozpoznawalni w naszym kraju, którzy podzieliliby się posiadaną wiedzą i swoimi dokonaniami z wszystkimi zainteresowanymi mieszkańcami naszego miasta i regionu.

Tomasz Dudziński




poniedziałek, 25 października 2021

Karaoke w Piecuchu (30.10)

poniedziałek, 25 października 2021

"Przy kawie i muzyce" - 23.10.2021

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.