piątek, 1 marca 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 3832 wyświetleń

Grajewo. Plan działania na 2024 rok

Burmistrz miasta Dariusz Latarowski przedstawił plan działania na 2024 rok, to realizacja inwestycji za ponad 41 milionów złotych.  

Pierwszy element: przetarg na budowę hali sportowej przy SP nr 4 już ogłoszony. Ktoś może powiedzieć, że te pieniądze dostałby każdy. Niestety nie, są to pieniądze i inwestycje o które trzeba było walczyć i zabiegać. To inwestycje nad którymi pracownicy Urzędu Miasta Grajewo spędzili wiele długich godzin pisząc wnioski o dofinansowanie. To mnóstwo godzin pracy nad dokumentacją oraz przygotowaniem i przeprowadzeniem przetargów. To skrupulatne i dokładne realizowanie planu rozwoju naszego Grajewa.

Krok po kroku pozbywanie się szutrowych dróg, doprowadzanie wszędzie sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej oraz dbanie o przestrzeń miejską, bo mieszkańcy niektórych ulic czekali na nawierzchnię i sieci po wiele lat, a ja od kilku lat ulica po ulicy staram się sukcesywnie spełnić ich oczekiwania. Warto też zaznaczyć, że dużo naszych wniosków o dofinansowanie np. remontu ul. Konstytucji 3 Maja lub ul. Koszarowej zostało odrzuconych, ale mam nadzieję, że nie była to praca na marne, że uda się jeszcze je zrealizować -  komentuje Dariusz Latarowski

Komentarze (9)

Sklepy wielkopowierzchniowe gdzie mają powstać?

Niech powstają..dobre i to bo obwodnicę nam nie wychodzą

Ulice Konstytucji a szczególnie Krasickiego to wstyd dla Grajewa! Dziurawa jak szwajcarski ser, dziura na dziurze, kilka razy w roku łatana! Chyba najbardziej dziurawa osiedlowa ulica w całym Grajewie!

Szkoda ze burmistrz nie ściąga inwestorów

Szkoda że przed wyborami. Ta hala sportowa miała powstać już dawno ale wcześniej nie budowano ponieważ trzeba mieć jakąś wyborczą kiełbaskę

A co z dworcem pks i pkp? Tak ciężko żeby miasto chociaż odrobinę zadbało o wizerunek tego pseudo dworca w szczególności pks? W innych miastach przystanki na autobusy komunikacji miejskiej dużo lepiej wyglądają niż nasz pks , miasto powiatowe niby a wiocha jednak

A remizy jak nie było tak nie ma...

oj ida wybory...kiełbasa wyborcza juz jest

Czy z strony Radnych Miasta, powiatu są interwencje itp. żeby powstały światła ma skrzyżowaniach, przy Lidlu, Dworna -Ełcki, Aldi, Mickiewicza- Ełcki, nie pisać że to drogi krajowe .Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.