Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 3736 wyświetleń

Grajewo. Kolejne miejskie inwestycje na finiszu

Miejskie inwestycje nie zwalniają tempa. Do finiszu zmierza realizacja robót budowlanych w ulicach Jaśminowej, Konwaliowej i Miłej.  Dzięki temu dużemu przedsięwzięciu kolejne ulice zyskały nową nawierzchnię jezdni, chodników i zjazdów. Ponadto na ul. Konwaliowej i Jaśminowej wykonano kanalizację deszczową, a na ul. Miłej wykonano brakujące elementy kanalizacji deszczowej. Dodatkowo ulica Jaśminowa zyskała oświetlenie uliczne i ścieżkę rowerową. 

 

Inwestycja prowadzona jest w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład. Przypominamy, że na ten cel Miasto Grajewo uzyskało najwyższe w historii samorządu dofinansowanie - blisko 30 milionów złotych. 

 

W efekcie inwestycja objęła obszar 24 grajewskich ulic: Spokojnej, Rtm. Konopki, Perlitza, Ułańskiej, Legionistów, Grzybowej, Jaśminowej, Miłej, Konwaliowej, Grabowskiego, Pilota Sztramko, Partyzantów, Polnej, Piaskowej, Tabortowskiego, Baśniowej, Św. Jana Pawła II, Danuty Siedzikówny „Inki”, Kościelnej, Św. Józefa, Św. Piotra, Św. Marka, Św. Maksymiliana Kolbe, Św. Floriana. Dodatkowo w ramach tego zadania wykonano łącznik na os. Południe, parking przy ul. Strażackiej oraz brakujące chodniki na os. Szkolne, Huta i Parkowe. 

 

UM GRAJEWO

 

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (3)

Od roku nie ma wjazdu na ul. Spokojną. Chyba trochę za wąska, aby pomieścić wszystkich specjalistów od przecinania wstęgi.

Kiedy przedłużenie Ekologicznej do Koszarowki i Elektrycznej do Kopernika?

Tylko drogi i drogi , a dzie centralne na ul. Piłsudskiego centrum miasta a ludzie w piecach palą w 21 wieku !!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.