Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 2834 wyświetleń

Grajewo. Aktywizacja zawodowa bezrobotnych

Komentarze (4)

Zawsze to jakaś odskocznia na pewien czas. Kiedyś korzystałem z takiego wsparcia, nawet jakiś chyba staż mi urząd ogarnął ale po tym stażu umowy mi nie przedłużyli bo takie są prawa rynku i ekonomii ;) Za jakiś czas wzięli kolejnego stażystę.

Warunki jakie są wyszczególnione w tym programie czyli generalnie chodzi o osoby które po prostu nie chcą pracować i na to ma pójść ok. 3,4 mln

Nie Krzyśku, tu chodzi o to by zdecydowaną większość tych pieniędzy wzięła mała grupka znajomych, którzy zorganizują szkolenia, doradztwo itp.

Odnośnie staży- moim zdaniem powinny być zlikwidowane, to co proponują na stażu to jest czysty wyzysk, a trzeba pracować tak samo jak zwykły pracownik na umowie, a przy obecnej inflacji i wzroście cen nikt się z tego nie utrzyma. Powinny być od razu umowy o pracę, ale wygodniej mieć stażystę, delikatnie mówiąc ,,darmowego robola".

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.