wtorek, 23 czerwca 2026
wtorek, 23 czerwca 2026
Jedyne mozliwe foto to te b&w. Reszta to porazka, ktora wstyd pokazywac. Zadnego przemyslanego ujecia.
czlowieku powiedz mi co chciales przedstawic w tych fotkach?????musisz jeszcze duzo sie uczyc?????
Hmmm...z całym szacunkiem dla autora wątku "Grajewo w obiektywie", miasta to tu jakoś nie widać, raczej jakieś "stepy grajewskie";)
co to ma być
czyli grajewa nie ma
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone
