poniedziałek, 24 czerwca 2024

Sport

  • 8 komentarzy
  • 13971 wyświetleń

Grajewo - Puchar Polski

Po raz drugi drużyna Zrzeszenia Sportowego Gminy Grajewo wzięła udział w rozgrywkach Pucharu Polski sezonu 2007/2008 na szczeblu województwa podlaskiego.
Naszym przeciwnikiem była silna drużyna Krypnianka Krypno, która w poprzednim sezonie grała w IV lidze. Mecz został rozegrany w dniu 29 lipca br. o godz. 15:00 na boisku przy ul. Piłsudskiego (Stadion Miejski) w Grajewie.


Zrzeszenie Sportowe Gminy Grajewo - Krypnianka Krypno 1:1 - dogrywka 1:4.

W meczu pierwszej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski drużyna Zrzeszenia Sportowego Gminy Grajewo przegrała po dogrywce z faworyzowaną drużyną Krypnianka Krypno 1:4. Gola dla "ZSGG" w 20. minucie strzelił Marek Grzybowski po podaniu Artura Nowakowskiego. Pierwsza połowa spotkania przebiegała pod całkowite dyktando podopiecznych Józefa Matysiewicza i goście remisowy wynik zawdzięczają jedynie szczęściu i dobrej postawie bramkarza. W drugiej części pojedynku lepsze wrażenie sprawiali z kolei piłkarze z Krypna. Wynik mimo nerwowej końcówki i czerwonej kartki dla Pawła Zalewskiego ( ZSGG ) nie uległ zmianie. Sprawa awansu rozstrzygnęła się w dogrywce. Goście pokonali osłabionych gospodarzy aplikując trzy bramki.

Skład Zrzeszenia Sportowego Gminy Grajewo:
Walejewski Marek – Paszowski Piotr, Obrycki Paweł, Zalewski Paweł, Gardocki Grzegorz (c), Moczadło Albert, Duglis Wojciech, Górski Paweł (46. Matysiewicz Maciej), Bednarko Maciej (46. Makowski Kamil), Nowakowski Artur ( 65. Oleksiewicz Tomasz), Grzybowski Marek ( 70. Hader Wojciech)

ławka rezerwowych: Łaniewski Paweł, Kowalewski Paweł, Kowalewski Michał, Zarzecki Mariusz.
Trener: Józef Matysiewicz

Maciej Bednarko

Galeria zdjęć
e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

a to za free wstep?

za free raczej

Ten mecz to będzie wreszcie jak podaje M.Bednarko na stadionie Warmii, czy też jak podaje G. Gardocki na stronie UG Grajewo na Hadesie ? Panowie zastanówcie się i podajcie wreszcie jedno miejsce tego spotkania.

to bedzie zabawny mecz

a mozna wejsc z piwkiem na te rozgrywki?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.