poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10943 wyświetleń

Grajewiak jeździł pijany po Ełku

Ełk: Mając blisko 2,5 alkoholu w organizmie 50-latek z Grajewa jeździł po Ełku z dwoma pasażerami. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania. Za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

Przed godziną 21:00 policjanci patrolując miasto zauważyli samochód marki Fiat Ducato, którego kierujący zatrzymał się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Jak się okazało, czekał w ten sposób na swojego znajomego. Podczas kontroli policjanci wyczuli od 50-letniego kierowcy zapach alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna jechał pojazdem z dwoma pasażerami. Jednemu z nich - trzeźwemu - policjanci przekazali samochód. 

To nie jedyne przewinienie, jakiego dopuścił się mieszkaniec Grajewa. Policjanci ustalili także, że mężczyzna w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania. 50-latek za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu za to kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz konsekwencje finansowe. - informuje KPP Ełk

 

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (5)

pijany dojedzie a trzezwy to zaraz wypadek albo kolizja

To on jechał czy pilnował samochodu na przejściu żeby ktoś nie ukradł.

kto by w taką pogodę trzeźwy wybrał się do Ełku.

Do werga :
Mądrego to i dobrze posłuchać.

Przynajmniej nie stracił prawka.A co do kary, to nie zgadzam się na więzienie dla pijanych kierowców. Lepiej niech odpracują to będzie pożyteczniej i bez kosztów utrzymania.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.