środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11148 wyświetleń

GOPS aktywizuje podopiecznych

W ramach realizowanego projektu przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grajewie pt. „Program wsparcia społeczno – zawodowego aktywizacja zawodowa dla osób objętych pomocą Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grajewie” od 01 października do 30 listopada 2009 r. odbywają się organizowane szkolenia i kursy dla uczestników projektu tj. kurs na prawo jazdy kat. „B” , kurs na operatora koparko - ładowarki, szkolenia w zakresie fryzjerstwa, przedsiębiorczości i księgowość komputerowa z obsługą kasy fiskalnej .

Ukończone kwalifikacje zawodowe oraz działania wspierające pozwolą osobom bezrobotnym łatwiej wejść na rynek pracy bądź otworzyć własną działalność gospodarczą, a to spowoduje spadek zapotrzebowania na świadczenia pomocy społecznej, a także motywację w poszukiwaniu pracy. Szkolenia i kursy są współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. -  gminagrajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (5)

super sprawa .więcej takich kursów .dobrze by było żeby był jakiś punkt informacyjny konkretny.ja chcę rozpocząć działalność gospodarczą i niestety nie można nikogo dopytać się o to co mnie interesuje .tylko jestem odsyłana od jednej osoby do drugiej.Jakie fundusze mogę pozyskać i gdzie.jakie dokumenty trzeba złożyć.

do bezrobotna : to przykro mi, ty lepiej nic nie zakładaj - już na starcie widać że ci nic nie wyjdzie - sierota taka- odsyłają ją biedną - jak masz prowadzić SAMODZIELNĄ działalność - to musisz się nauczyć kreatywności - właśnie radzenia samemu sobie - uwierz urzednicy po fundusze- za rękę cię nie poprowadzą! Powodzenia!

A ty aga to pewnie jakaś panna z urzędu co z wielką łaską podniesiesz tyłek z krzesła i odpowiesz bo ci za ciężko tak znudzona jesteś.

ALEŻ TU ŻARGON I ZŁOŚLIWOŚĆ PŁYNIE. LUDZIE CIESZCIE SIE Z TEGO CO MACIE I DOCENIAJCIE TO CO MACIE A NIE SYCZYCIE NA SIEBIE NAWET NA FORUM.

tak tak osoby bezrobotne z gospodarstwa lub pracujace

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.