środa, 5 października 2022

Sport

  • 9 komentarzy
  • 11108 wyświetleń

Giżycko - "CONAN 2007"

II integracyjne zawody w wyciskaniu sztangi leżąc o puchar Burmistrza Giżycka 16 czerwca 2007r.

W sobotę 16 czerwca odbędą się II integracyjne zawody w wyciskaniu sztangi leżąc „CONAN – 2007”.  W zawodach może wziąć udział każda osoba sprawna i niepełnosprawna pod warunkiem, że nie ma przeciwwskazań do uprawiania takiej dyscypliny sportu.

Zawody obejmują jedną konkurencję – wyciskanie sztangi leżąc. Jest to jedna z nielicznych dyscyplin sportowych, w których osoby sprawne i niepełnosprawne mogą ze sobą wzajemnie rywalizować.

Regulamin ( word)

Ryszard Kałamarz 

Komentarze (9)

prosimy zwrócić uwagę na pt.12 w regulaminie.Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego wyjazdu tel.501 612 442

Zawody w Giżycku otwierają I Puchar Miast Północno Wschodniej Polski w wyciskaniu sztangi leżąc.Przeprowadzona zostanie punktacja indywidualna i drużynowa.Terminy nastepnych zawodów są w trakcie ustalania.Obecnie zaplanowane Kętrzyn-pazdziernik,Bartoszyce-listopad,Kolno-luty,Ełk-marzec,Hajnówka -marzec,Suwałki czekamy na ustalenie miesiąca.Wielki FINAŁ w Grajewie-maj.W Grajewie zostanie przeprowadzona kontrola antydopingowa dla zawodników zajmujących miejsca w pierwszej tójce w poszczególnych kategoriach wagowych.Kontrola obejmować będzie finalistów I edycji Pucharu Miast Północno Wschodniej Polski w wyciskaniu sztangi leżąc.Prezes KS GLADIATOR Grzegorz Pieńkowski.

KIEDY DACIE ZDJECIA Z TYCH ZAWODOW ??

A wogóle jakieś wyniki to gdzieś są?

zdjęcia wraz z wynikami podamy w piątek

no i gdzie te zdjecja co??

czekamy ciagle na wyniki i zdjecia....

aj nie ladnie tydzien po zawodach a zdjec i wynikow jak niebylo tak nie ma

dzisiaj juz sobota...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.