środa, 17 kwietnia 2024

Oferty i promocje

  • 16 komentarzy
  • 73010 wyświetleń

Giełda Ogłoszeń e-Grajewo.pl

Ogłoszenia płatne publikowane w Portalu e-Grajewo.pl możecie Państwo nadać w punktach:
 

Grajewo
- kiosk os. Południe przy bl. 17 (ul. Krasickiego obok Przychodni)

- salonik Kolporter, ul. Kopernika 7

Szczuczyn
- punkt LOTTO, ul. Kilińskiego 8


Warunki:
· Cena ogłoszenia  12 zł / 30 dni

· Ogłoszenia wysyłane przez firmy lub osoby prowadzące działalność zarobkową - podlegają opłacie.
· Wszystkie dodawane ogłoszenia do: Nieruchomości - są płatne!
· Wszystkie dodawane ogłoszenia do: Rolnictwo - są płatne!

 

OGŁOSZENIA

Kontakt z biurem e-Grajewo.pl
tel. 86 273 83 73 , kom. 601 709 186,
email: biuro@e-grajewo.pl


Redakcja e-Grajewo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń dodawanych przez użytkowników
 

środa, 10 kwietnia 2024

Zakład stolarski - produkcja schodów

środa, 3 kwietnia 2024

Grajewski Zieleniak już otwarty!

Komentarze (16)

Tylko jeden punkt?? z centrum trzeba sunać pieszo

Ciesz sie ze jednej jest hahahah

ja zawsze przez internet dodaję :)

Oglądalność naszego portalu ostatnio tak wzrosła, że bardzo często i wszędzie, nawet wprost na ulicy słychać rozmowy, podczas których ludzie wymieniają informacje. Skąd to wiesz? Czytałam na e-Grajewo. To jeszcze tam jest? Nie, już zeszło do archiwum wiadomości. Zresztą, te ciekawsze wiadomości znajdziesz w dziale FELIETONY na głównym pasku.
W czasach kiedy dawne dobrodziejstwo prasowe, z dnia na dzień staje się mniej interesujące, to o współczesnych nośnikach elektronicznych mówią dorośli, młodzież i dzieci. Dlatego uważam, że jeden kiosk i tylko w jednym mieście, to stanowczo za mało żeby było wygodnie złożyć ogłoszenie.

To na Placu Niepodległości już zima?? Niesamowite! Muszę wziąć dziecko i przejść się tam na sanki :-
)

Nareszcie Szczuczyn doczekał się punktu przyjęć ogłoszeń i to u bardzo miłej, kulturalnej Pani.

chciałabym prosić o stworzenie nowej kategorii ogłoszenia "DZIECI"w którym można by publikować ogłoszenia dotyczące dzieci ,ubrań ,wózki ,itp bo w kategorii różne jest taki chaos że szok.z góry dziekuję.

pani Rozo, cos sie pani przewidzialo...

ogoszenia na portalu e-Grajewo sa bardzo potrzene.wszystko można wystawić na sprzedaż i kupic.prawie jak lokalne allegro.skorzystałam z niego nie raz,jestem zadowolona.Można też zatrudnic do malowania,,g;lazury.ludzi potrzebujących do pomocy znajdziecie tylko tam, nie potrzeba obwieszać słupów,ogłoszeniami.Chwalę ten portal .Jak ktos wystawia coś drogiego do sprzedaży np, dom maszyne dobra krówke to 12 zł nie jest majatkiem.

Według mnie to ogłoszenia powinny być DARMOWE bo to zwiększa zainteresowanie tą stroną i jest bardziej komfortowe. A jak już są opłaty to powinny być pousuwane wszystkie reklamy jakie tylko są tu + te reklamy z wyskakującymi okienkami. CZY KTOŚ MYŚLI PODOBNIE?

na przeciw pisze się oddzielnie

No a skad takie wyroznienie ze Rolnictwo ogłoszenia sa płatne a motoryzacja czy tez inne nie? Ogłoszenia takie powinny wszystkie byc darmowe jak na innych portlch tego typu.

bo rolnik - to "przedsiębiorca" - a Ogłoszenia wysyłane przez firmy lub osoby prowadzące działalność zarobkową - podlegają opłacie.

co to za strona że na e-grajewo trzeba placić troche to chore jest...

dlaczego nie dodajecie wszystkich ogłoszeń w pozycji zwierzeta albo rózne.po co znowu kilka takich samych widnieje jak wiadomo o co chodzi gdy się przeczyta jeden raz.to jest naprawdę chore.co za przywilej...

Do "Ja": nie masz racji! Naprzeciw, naprzeciwko pisze się razem , np. naprzeciw kiosku, naprzeciwko domu. Sprawdż w słowniku ortograficznym (dowolnym).

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.