czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11173 wyświetleń

Gdzie się podziały wiatraki ?

- Upał jak diabli, żyć się nie da. Muszę kupić wiatrak, najlepiej duży – mówi stojąc w kolejce jeden z klientów sklepu RTV/AGD w Grajewie. Niestety w Grajewie wiatraków nie ma ani w sklepach RTV/AGD, sklepach z zaopatrzeniem domowym oraz w supermarketach. Co gorsza wiatraków brakuje nawet w hurtowniach.

Mieszkańcy bloków, a w szczególności ci z czwatrego piętra przeżywają upalny horror. Gdy tempertura powietrza przekroczy 30 °C ich życie to istne piekło. Ratują się otwierając okna, wietrząc, zażywając zimnych kąpieli, rezygnują nawet z gotowania obiadów. W takich dniach zbawieniem jest zwykły wiatrak, problem w tym że tych w sklepach w Grajewie brakuje.

Nawet najstarsi sprzedawcy sprzętu RTV/AGD w Grajewie nie pamiętają takiego boomu na wiatraki. Najczęściej klienci pytają o wiatraki stojące o dużej średnicy śmigła.

- Wiatraki idą jak woda, ciężko je dostać w hurtowni, dlatego trzeba poczekać dwa, trzy dni na dostawę. Aktualnie posiadamy w sprzedaży kilka małych wiatraków – mówi jeden z sprzedawców w sklepie RTV/AGD w Grajewie.

Wiatraki ciężko dostać, również w tak popularnych w Grajewie sklepach jak wszystko za 4 zł. Natomiast w sklepach z zaopatrzeniem dla domu, czy w kwiaciarniach wiatraków nie sprzedaje się w ogóle.

- Nic tylko zacząć sprzedawać wiatraki – śmieje się p. Krzysztof z Grajewa. - Myślę, że takiego sprzętu warto poszukać w internecie, bo i szybciej i taniej.

e-Grajewo.pl  

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (8)

co wy tu za glupoty gadacie mieszkam na 4 pietrze i mam klime jest zajebiscie

trzeba zajsc na rynek napewno są do kupienia

zal.pl ja to na jeziorko jezdze i mi chlodno :D

a ja dzis kupilem w Grajewie wiatrak w sklepie:))))))))
i to dosc duzy ;)

a ja mam w domku wiatraczek :)

W czoraj były w sprzedazy w jednym ze sklepow,tyle tylko ze duze

W środę byłem w Białymstoku, w Auchanie i w całym nie znalazłem ani jednego wiatraka, więc nic dziwnego, że w Grajewie też ich nie ma :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.