Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 14199 wyświetleń

GAZELA dla "Społem"

Dnia 14 grudnia 2009 roku Puls Biznesu opublikował listę najdynamiczniej rozwijających się średnich i małych firm w kraju.

 - Miło jest nam Państwa poinformować, że "Społem" PSS w Grajewie po raz trzeci uzyskało tytuł GAZELI BIZNESU, a po raz drugi z rzędu zajęła I miejsce wśród sklasyfikowanych spółdzielni "Społem" w kraju. - Prezes Zarządu mgr inż. Barbara Sulewska

 

 

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Grajewie prowadzi swoją działalność handlową na terenie miasta Grajewa od 1913 r., skupiając się obecnie na sprzedaży detalicznej artykułów spożywczych i przemysłowych codziennego użytku w sześciu placówkach handlowych.

Wszystkie placówki handlowe "Społem" w Grajewie wyposażone są w nowoczesny sprzęt komputerowy i urządzenia pozwalające na sprawne, zintegrowane zarządzanie oraz szybki przepływ informacji o towarach. Pięć placówek PSS przyjmuje płatności kartą płatniczą. Obecnie zatrudniają ponad 100 pracowników. "Społem" w Grajewie działa w podlaskiej grupie zakupowej "Jaskółka".

poniedziałek, 26 września 2022

LXIV sesja Rady Powiatu (30.09)

poniedziałek, 26 września 2022

Ełk: zaginął Youssef Elhouil

Komentarze (4)

Wszystko ładnie Pani Basiu, tylko niech Pani wreszcie zrobi porządek z placem za biurowcem. Mozna tam połamac nogi i resory w samochodach. Nie przystoi to na GAZELĘ BIZNESU.

SERDECZNE GRATULACJE BASIU-była pracownica-pozdrawiam .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.