Sport

  • 7 komentarzy
  • 4739 wyświetleń

Game Festiwal za nami

Game Festiwal za nami

W miniony weekend (8 – 9 lipca br.) w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyła się druga edycja Grajewo Game Festival.

Grajewo Game Festival to jedna z ciekawszych imprez w branży rozgrywek komputerowych. Na imprezę przyjechali profesjonalni gracze z całego kraju i ich kibice. Zawodnicy zmierzyli się w czterech grach: FIFA17 na platformie PlayStation 4, Hearthstone, Counter Strike: Global Offensive i League of Legends.

Celem zorganizowanego przedsięwzięcia jest zaproponowanie nowej formy rozrywki dla osób młodych, to odpowiedź na ich potrzeby. Gracze mogą dzięki temu poszerzyć swoje własne umiejętności e-sportowe, które także mogą dostarczyć wielu nowych wrażeń oraz doświadczeń związanych z e-sportem.

Turniej zorganizowała Młodzieżowa Rada Miasta Grajewo przy wparciu Miasta Grajewo, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenia „Współpraca dla Grajewa”.


/e/
 

Komentarze (7)

Ile kosztowała ta impreza mieszkańców?

Tylko 40 tys zlotych

Czy to jest sport? Czy może choroba?

to rozrywka dla młodych a w przyszłości sport. najlepiej aga to żeby nie było niczego!!!! jedz cebulę...

To choroba terażniejszych zabaw dzieci i młodzieży.Gry komputerowe.Rośnie nam pokolenie które preferuje zabawy komputerowe.Czy inwestowanie w taką rozrywkę da jakieś efekty za kilka lat?To ich życie wirtualne.Co się stanie kiedy przyjdzie czas zmierzyć się z realiami życia?Przekonamy się za ileś tam lat.

asdasdf żeby sie bawić trzeba mieć pieniądze.A Ty zarobiłeś chociaż złotówkę na swoje utrzymanie?W przyszłości nawet na cebulę nie będzie Cię stać.Dziś dorosłość cofnęła się wstecz.Kiedyś 30 latek i 30 latka to byli już dorośli ludzie mające swoje rodziny.A dziś niejeden 30 latek i 30 latka siedzi na garnuszku u rodziców.Chcielibyście się bawić za friko,najlepiej jakby ktoś za to zapłacił.A idż jeden z drugim i zarób sobie na rozrywki.

Hejterzy pewnie przed telewizorkiem hihi

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.