Warto przeczytać

Fortuna - abc bukmachera

Fortuna - abc bukmachera

Fortuna to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych podmiotów hazardowych, które w tym momencie działają na terenie naszego kraju. Co warto wiedzieć na temat tego buka? Gdzie znaleźć Fortuna kod promocyjny, by zgarnąć jeszcze więcej bonusów? Jakie dyscypliny są w ofercie tej firmy hazardowej? Jeśli chcesz dowiedzieć się na temat rozmaitych zagadnień, to zapraszamy do poniższego artykułu.

Czy Fortuna jest legalna?

Aktualnie nie brakuje zawodników, którzy mają pewne wątpliwości dotyczące tego właśnie zagadnienia. Bardzo słusznie. Trzeba bowiem w 100% upewnić się, czy konkretna firma jest uczciwa i legalna. Na szczęście, co do Fortuny nie trzeba mieć zasadniczo żadnych wątpliwości. Wszak ta firma w 100% legalnie działa na terenie Polski. To oznacza, że posiada stosowne dokumenty, by oferować zakłady wzajemne na obszarze naszego kraju. Te papiery są zaś wystawiane przez stosownych przedstawicieli Ministerstwa Finansów. O czym jeszcze nie powinno się tutaj zapominać? Fortuna to bukmacher, który oferuje swoje usługi na szereg sposobów. To oznacza, że możesz grać nie tylko w punktach stacjonarnych, których jest relatywnie sporo w Polsce (są one nowoczesne i dobrze wyposażone). Poza tym nie ma żadnych przeszkód, by stawiać pieniądze poprzez sieć lub korzystając z apki mobilnej.

Liczne bonusy dla użytkowników

Fortuna słynie z tego właśnie zdania. To oznacza, że możesz tutaj liczyć na sporo hojnych bonusów na start. M.in. chodzi o zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN. Jeśli wygrasz, to super. Jeśli zaś przegrasz, to nic się nie dzieje, ponieważ nie stracisz… nic ze swojego konta. Zastanawiasz się, gdzie znaleźć natomiast Fortuna kod promocyjny? Jak to w ogóle działa w praktyce? Często takie opcje są przyznawane partnerom biznesowym Fortuny. Klienci mogą zaś na tym pod wieloma względami skorzystać. Jeśli bowiem wpiszesz konkretny kod, to zgarniesz atrakcyjny bonus. Warto zatem śledzić rozmaite strony internetowe współpracujące na co dzień z Fortuną. Wszak dzięki temu będziesz mógł zagwarantować sobie hojne bonusy, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

Co można typować w Fortunie?

Czym jeszcze cechuje się Fortuna? To firma hazardowa, gdzie możesz typować rozmaite sporty. Oczywiście, na pierwszy ogień chodzi nam o dyscypliny najpopularniejsze. Takie, jak m.in. piłka nożna, skoki narciarskie w okresie zimowym, siatkówka, czy tenis ziemny, który dzięki sukcesom Igi Świątek znowu jest wyjątkowo chętnie typowany. Od razu trzeba jednak zauważyć, że możesz obstawiać także szereg dużo mniej znanych sportów. O co dokładnie chodzi? W Fortunie są do typowania chociażby takie dyscypliny, jak tenis stołowy, szachy, rugby, motocykle, darts itp. Co więcej, w ofercie znajdują się wydarzenia polityczne i… finansowe. Możesz np. przewidywać, jaki będzie kurs Bitcoina w danym okresie itp. A jest to zdecydowanie najpopularniejsza kryptowaluta, którą interesuje się coraz więcej inwestorów z całego świata.

Jak grać bez podatku?

Kolejnym argumentem przemawiającym za tym, by zdecydować się na Fortunę jest to, że w tym bukmacherze możesz grać… bez podatku. Nie musisz sprawdzać, czy wszystko dobrze przeczytałeś. Jest bowiem taka właśnie opcja. Wystarczy tylko spełnić kilka warunków. Taka opcja jest dostępna wyłącznie dla kuponów akumulowanych składających się z co najmniej trzech zdarzeń. Każda selekcja powinna mieć kurs wynoszący zaś minimum 1.30. Oferta dotyczy zakładów nie tylko prematch, ale także live (to zaś pokazuje, że wariantów nie brakuje). Co jeszcze warto wiedzieć? Zakłady zaliczające się do tej promocji możesz obstawiać nie tylko poprzez sieć. Nie ma bowiem przeszkód, by typować w punktach stacjonarnych lub dzięki aplikacji mobilnej. W każdym z tych przypadków możesz liczyć na… brak podatku. Co więcej, jest to absolutnie legalne. Nie da się zaś ukryć, że na skutek tego końcowe wygrane są naprawdę bardzo wysokie. Za to właśnie typerzy kochają Fortunę! Tam naprawdę można sporo zarabiać.

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.