środa, 29 marca 2023

Kultura i rozrywka

Finalistki Konkursu Miss Polonia

Przedstawiamy dwie finalistki Konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023.

 

Numer 15. Dominika Golubiewska / 21 lat / Rajgród

Dominika jest studentką drugiego roku pedagogiki resocjalizacyjnej na Uniwersytecie w Białymstoku oraz strażakiem ratownikiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Rajgrodzie. Czas wolny od zajęć spędza aktywnie. Uczęszcza na siłownię, basen oraz sporty walki. Często jeździ na łyżwach czy rolkach. Uwielbia sztukę, rysuje i gra na gitarze. Znajduje też czas, żeby malować koleżankom paznokcie. Interesuje się psychologią, a swój największy lęk przezwyciężyła, gdy skoczyła ze spadochronem. Podróżuje po Świecie z zapasem książek w walizce. Zwiedziła już kilkanaście krajów, niektóre z nich po kilka razy. Lubi poznawać nowych ludzi, ich normy i zwyczaje. Życie to dla niej ciągły rozwój, chce „brać z niego jak najwięcej” i rozbudowywać swoje poglądy oraz zainteresowania. Za największą wartość uważa rodzinę. W innych ceni szczerość, poczucie humoru i dystans do siebie.

 

 

 

Numer 16. Klaudia Lebiedzińska / 23 lata / Grajewo

 

Klaudia ukończyła Technikum Żywienia I Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół im.ks.Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie . Od dziecka była introwertyczką szukającą schronienia w   swoich zainteresowaniach ,a mianowicie: rysowanie,moda ,taniec shuffle dance oraz taniec latynoski .Kocha wszystkie zwierzęta i zawsze im pomaga.To  dla niej lekarstwo na wszelkie smutki i niepowodzenia.Wytrwale dąży do celu, jest cierpliwa ,szczera,tolerancyjna i punktualna.Klaudia to osoba życzliwa dla znajomych i pragnąca szczęścia innych.  Stara się patrzeć na świat optymistycznie .Nie lubi chamstwa i dwulicowości.Autorytetem jest dla niej Jan Paweł || ,gdyż był to człowiek o otwartym sercu dla każdego ,który nauczał słuchać i wybaczać bliźniemu oraz skłaniał ludzi do pojednania.

 

wtorek, 28 marca 2023

Kreatywna sobota w SP2

poniedziałek, 27 marca 2023

Niećkowo. "Warsztaty integracyjne"

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.