niedziela, 1 października 2023

Sport

  • 13 komentarzy
  • 11807 wyświetleń

Finał GALPN 13 II 2006

Grajewo, 13.02.2006 hala MOSiR
Grajewska Amatorska Liga Piłki Nożnej o Puchar Solidarności - Zima 2006r.


Klasyfikacja końcowa:
Miejsca :
I - Auto -Chrzanowski (foto nr 1, 3)
II - Solidarność ZPW
III - Rajgród
IV - Łaguna
V - SP 4
VI - LO
VII - Policja (foto nr 2)
VIII - Popowo
IX - Podlasie
X - Koala
XI - SKWG
XII - Bomar


Najlepszy strzelec - Wojciech Hader (Solidarność) - 19 bramek
Najlepszy zawodnik - Krzysztof Staniszewski (Auto - Chrzanowski)
Najlepszy bramkarz - Marek Waljewski (Łaguna)
Eugeniusz Formejster - przewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ   "Solidarność" Pfleirderer Grajewo S.A.
"Od kilku lat nasza organizacja jest sponsorem turnieju piłkarskiego ligi amatorskiej w piłce nożnej. Grają w niej poszczególne zakłady pracy z naszego rejonu. Cieszę się, że jako związek zawodowy możemy sponsorować imprezę, w której biorą udział pracownicy. Najważniejsze jest jednak to w jaki sposób spędzają swój wolny czas tzn. moim zdaniem sport jest najlepszym wychowawcą nawet ludzi dorosłych, czasami trzeba wychowywać, a człowiek uczy się całe życie i ci ludzie, którzy spędzają czas na hali, grając fair play, uczą się solidarności międzyludzkiej i myślę, że kolejny raz kiedy będą rozgrywki letnie "Solidarność" włączy się znowu w to przedsięwzięcie, żeby imprezę wspierać, pomóc organizować i mam nadzieję, że zarówno drużyn jak i kibiców będzie więcej. Liczę że będziemy mogli wszyscy się spotykać na cotygodniowych meczach w Grajewie."
Maciej Bednarko - przewodniczący Grajewskiego Towarzystwa Sportowego. "Działamy już od 1,5 roku. Zajęliśmy się wspólnie z grupą znajomych organizacją amatorskiej ligi piłki nożnej zarówno na hali jak i na powietrzu. To jest nasz piąty większy turniej, dwie edycje halowe i trzy turnieje na boisku. Dotychczas mecze odbywały się na boisku przy klubie "Hades" gdzie warunki do prowadzenia tych rozgrywek nie są najlepsze.
W tej pracy wykorzystuję swoje doświadczenia ze studiów na UB gdzie byłem V-ce prezesem klubu uczelnianego AZS. Poznałem tam fajnych ludzi m.in. Pawła Surynowicza - piłkarza Warmii - już na uczelni nauczyłem się organizować tego typu imprezy. Chcę to w dalszym ciągu kontynuować. Jestem człowiekiem, który stara się zawsze dojść do porozumienia z ludźmi  i tą drogą osiągnąć cel.
Bolączka to brak boiska dla drużyn amatorskich. Jako były zawodnik - trampkarz junior , wiem co to znaczy trenować bez boiska. Nie chcę przeszkadzać drużynom młodzieżowym ale apeluję do władz miasta o stworzenie jakiegoś placu o warunkach umożliwiających granie w piłkę nożną amatorom. Moglibyśmy wrócić na boisko przy SP nr 4 po remoncie
Chciałbym podziękować w tym miejscu dla UM, MOSiR, p. M. Piwko, I.Łaguna, K. Kulik - od "czarnej roboty organizacyjnej" za bardzo dobrą dotychczasowa współpracę. Liga cieszy się dużą popularnością i wzbudza zainteresowanie. Mamy coraz więcej sponsorów, od początku  I. Łaguna teraz dołączył W. Chrzanowski.
Szczególne podziękowania dla . E. Formejstra - patrona ligi od początku jej istnienia oraz dla członków Towarzystwa Sportowego, którzy wydatnie pomagali przy organizacji imprezy. Zapraszam w VI na edycję wiosenno - letnią.
Podziękuję również e-Grajewo.pl za promowanie imprezy.
Tabela po 11 kolejkach


Galeria zdjęć


e-Grajewo.pl


niedziela, 1 października 2023

Europejski Tydzień Sportu w Wojewodzinie

niedziela, 1 października 2023

WARMIA GRAJEWO - TUR BIELSK PODLASKI 1:1

Komentarze (13)

Gdzie foto bo jeszcze niema;/

co tak mało zdjęć

beda jakies fotki z tej imprezy w karkadii co byla wczoraj wieczorem??

dla kogo ta impreza?kto na niej byl?gratulacje dla druzyny - Auto -Chrzanowski,co roku ktos nowy zajmuje pierwsze miejsce:)

Chciałbym podziekować graczom za udział w zawodach, ciekawe mecze, zacietoa walke . Ogranizatorom i kibicom za doping ;)

Dla mnie i tak najlepszym piłkarzem jest TOMASZ OLEKSIEWICZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrowienia dla Wojtusia i jego druzyny ;) Byłam na każdym waszym meczu.. co tu dużo mówic jesteście najlepsi ;)

moze trzeba załozyc fun club wojtka??jeszcze kilka fanek i bedzie klub!

Super byłoby mieć taki klub i rozrywki wiele byłoby.

mysle,ze wygrana Wojtka i jego druzyny jest zasłuzona!ps.mysle,ze kazdy ma swoich fanow,nie tylko on!pozdrawiam

druzyn ,ktora zajela pierwsze miejsce,naprawde byla najlepsza!!

Szkoda,ze nam sie nie udalo.No,ale moze gorycz "porazki" oslodza nam pilkarze Warmii pokazujac w rundzie wiosennej dobra pilke ;>
Dobra impreza,super organizaja.Nic dodac nic ujac.Podziekowania dla wszystkich druzyn za walke.
Do nastepnej rundy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.