niedziela, 1 października 2023

Kultura i rozrywka

  • 10 komentarzy
  • 9857 wyświetleń

Festyn u Ojca Pio

W Parafii Św. Ojca Pio 15 sierpnia odbył się festyn parafialny. Przebiegał on pod hasłem „Serce za serce – rzecz za rzecz”. Celem festynu było uwrażliwienie nas wszystkich na potrzeby najuboższych i najbardziej bezbronnych tj. dzieci z biednych rodzin.

W czasie festynu można było zobaczyć:
Wspólny śpiew piosenek religijnych z pokazywaniem
Przedstawienie „Królowa Bałaganiara”
Występ artystów z DPS
Koncert Zespołu instrumentalno-wokalnego z parafii.

W przerwach przeprowadzano konkursy, loterie fantowe.

e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

Bardzo proszę redakcję e-Grajewo o zrobionie ciekaweych zdjeć z festynu. Zapowiada się wspaniała zabawa... A do tego bardzo ciekawy program itp. Bardzo intersują mnie bębny Djembe na których młody chłopak podobno będzie grał podczas wspólnych śpiewów piosenek religijnych z pokazywaniem. Bardzo bym prosił o zdjęcia z nim i może mały wywiad. Podobno jest także organizatorem. Chociaż raz ktoś młody coś może w tym "putsym' Grajewie.

Wspaniały pomysł... Pokażemy że młody potrafi... Co redakacja o tym sądzi?

No ciekwawe co z redakcją... Prosimy o komentarz...

Heh ... ciekawe kto o to prosi:p Zapewne chodzi o pewnego Kamila:D Tak sie składa, że cały festyn przygotowuje organizacja "Mlodzi Gniewni", a nie żadna jedna osoba, więc prosze o zainteresowanie sie tym stowarzyszeniem, bo jest czym. Są to młodzi ludzie, którzy chcą coś zmienić w naszym ostatnio coraz bardziej szarym Grajewie. Dozobaczenia na festynie !

Właśnie zaczełam grać na Congach i wiem co to Djembe itp. I dlatego mnie ten chłopak interesuje...

festyn był suuper. mam nadzieje że doczekam się jeszcze kolejnego takiego festynu. aby tak dalej.
Pozdrawiam chłopaka który mówił swoje świadectwo - zazdroszcze odwagi i nowego życia.

Uwarzam, ze festyn udał się i podobał każdemu. Dużo pracy w niego włożono. Nio i ciasto i kompot były też całkiem, całkiem ^__^ hehe. Nio to dziękujemy wszystkim za przybycie :) i zapraszamy na kolejny, który prawdopodobnie odbędzie się pod koniec września ;) wpadnijcie!!!

Do widza'a:
Ja niepowiedziałam że Kamil jest tylko organizatorem lecz jest także jednym z nich...

wspaniały festyn,proszę o kontynuację za rok.Dobrze,że się coś dzieje w parafiach.zapraszam parafie sąsiednie do naśladownictwa .A księża Tomasz i
Janusz są rzeczywiście wspaniali .Brawo
Tasia i pozostali,,Młodzi Gniewni,,

Czesc. chcialabym sie dowiedziec tak naprawde kto byl organizatorem tego festynu...? jaki Kamil i jaka Tasia? a kto to "mlodzi gniewni"?? z gory dziekuje za odpowiedz

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.