Kultura i rozrywka

  • 25 komentarzy
  • 14303 wyświetleń

Festiwal Gorących Serc

 Impreza której organizatorem jest Stowarzyszenie Szkoła Naszą Szansą na trwale wpisała się w życie i świadomość społeczności powiatu  Z roku na rok przybywa uczestników i sympatyków przedsięwzięcia, które w tak piękny i naturalny sposób integruje środowisko osób niepełnosprawnych z ich zdrowymi rówieśnikami.

IV  Gorących Serc odbył się 26 maja 2007r.

Komisja w składzie:
1. Alicja Rutkowska
2. Ryszard Wolwark
3. Stanisław Szleter
4. Anna Maleszewska
5. Anna Świderska
6. Nella Mejzner
7. Monika Łuczyńska

po przesłuchaniu i obejrzeniu  140  uczestników jury przyznało:

Imię i nazwisko, nazwa zespołu

Placówka delegująca

Nagroda

Ąnna Chrzanowska

ZSS w Grajewie

Puchar Starosty Powiatu Grajewskiego

Zespół “Stokrotki”
ze Szczuczyna

Szkoła Podstawowa
w Szczuczynie

Puchar Burmistrza Miasta Grajewo

Zespół “Maximus”

Szkoła Podstawowa
nr 4 w Grajewie

Puchar Wójta Gminy Grajewo

Zespół “Rafa”

Zespół Szkół Specjalnych
w Augustowie

Puchar Dyrektora ZSS w Grajewie

Tomek Romanowski z grupą “Tacy sami”

WTZ w Grajewie

Puchar Dyrektora MDK w Grajewie

Zespół “Sweets”

DPS w Grajewie

Puchar Prezesa Stowarzyszenia Szkoła Naszą Szansą

Nagrody specjalne otrzymali:

Rower - Paweł Popko ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie 
Magnetofon- Sylwia Paszkiewicz-Garncarek – Stowarzyszenie „Szansa” w Zambrowie

Galeria zdjęć z 2007 roku

Galeria zdjęć z 2006 roku

Galeria zdjęć z 2005 roku

Stowarzyszenie Szkoła Naszą Szansą : www.SSNS.e-grajewo.pl

wtorek, 5 grudnia 2023

Wieści z Niećkowa

Komentarze (25)

rok temu to było super

Popieram :P super to było

INTEGRACJA ??? Mam ytanie do organizatorów czyli do Stoewarzyszenia ze szkoły, która jest szansą nie tylko dla dzieci niepełnosprawnych, ale i dla nauczycieli. DLACZEGO w tak ważnym dniu / 05.05.2007/-w Dniu Godnośći Osób Niepełnosprawnych- ZABRAKŁO WAS NA FESTYNIE INTEGRACYJNYM , który odbywał się w Hadesie w Grajewie???

ponieważ o tym festynie dowiedzieliśmy się po fakcie

No własnie, dlaczego Ci z "trójki" tak sie izolują?? Na poprzednim festynie też ich nie było tj w pażdzierniku 2006. Teraz udają, że nic nie wiedzieli- śmiechu warte. Nawet w Urzedzie Miasta i w wielu innych miejscach wisiały plakaty.... Najwyzszy czas by swoją teorię o integracji zaczęli wpajać w życie.

Już ucząc dzieci nie musimy nikomu udowadniać, że się integrujemy, bo to się rozumie samo przez się. Integracja to nie tylko pójście na festyn, ale życie z osobami niepełnosprawnymi na co dzień w zgodzie. Ten festyn był w czasie długiego weekendu, gdzie większość ludzi powyjeżdżało sobie z miasta.

Imprez nigdy za wiele, a tym bardziej dla osób niepełnosprawnych. Dobrze, że są ludzie którzy jeszcze chcą działać, organizować dla innych. Popierajmy, włączajmy się w takie inicjatywy, a nie szukajmy dziury w całym.

dlaczego teraz sie izoluja bo odeszly najwieksze robole ,ktore zawsze znalazly czas reprezentujac ,,trojke"

joł...hmmm... nie mam zdania na ten temat...;P pzdr... pisze to no nie mam co robić zdk:D narQa;p

afisz i inni bez złośliwości proszę, niefortunny czas długi wekend, dzieci dowozone z terenu i wiele innych spraw, nikt się nie izoluje bierzemy udział gdzie moźemy i pamiętajcie, źe to szkoła no nie uczyć teź kiedyś trzeba ale jak ktoś chce znaleźć dziurę w całym to zawsze znajdzie.

dziekujemy wszystkim, którzy przyczynili sie do zorganizowania tak wspaniałej imprezy.szkoda,ze nie wymienia sis nazwisk uczestników poszczegolnych zespołów i ich opiekunów.

dlaczego nie ma zdjęć

Czy któryś z członków jury ma chociaż wykształcenie muzyczne?

MNIE SIE BARDZO BODOBAŁO A SZCZEGULNIE DZIECI Z DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W GRAJEWIE POZDRAWIAM PANA DARKA PAZIKA BYŁEM KIEDYS WYCHOWANKIEM DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ ALE CIESZE SIE ZE ICH SPOTKAŁEM POZDRAWIAM WSZYSKICH ZESPÓŁ TACY SAMI

Ta fotka, to pewnie z ubiegłego roku. Gdzoe mozna zobaczyć zdjęcia z IV Festiwalu?

Tomku- mam z 1996 roku "Przyjaciółkę", w której jest reportaż pod tytułem "NAPRAWDĘ CZEKA KTOŚ". W Ciechocinku był tam z Tobą Pan Darek Pazik, który to wówczas przygotowywał Ciebie do I Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski. Miło jest tez popatrzeć na Waszą wspólna fotografię. Wielkie słowa uznania kieruję w stronę Pana Darka, który już wówczas odkrył w Tobie tak wielki talent, a dla Ciebie sereczne gratulacje.

A mi sie bardzo podobało,ze pamiętano o inicjatorce festiwalu i powitano ją tak w szczególny sposób. Co do wykazu uczestników i osób, które włozyły w ich przygotowanie tyle serca- to jestem też ZA!

dziekujemy za wspaniałe nagrody

Dlaczego dzieci ze szkoły nr 4 w Grajewie dostały, aż po dwie duże maskotk?

RZECZYWISCIE ,ZE CHYBA TROCHE PRZESADZONO Z NAGRODAMI DLA ,,CZWORKI"

noze sie pomylili, bo przecież tam bylo tylu uczestnikow

Organizatorzy bardzo się napracowali,oprocz klimatyzacji wszystko było super. Panie, ktore zajmowaly się organizacją były przemiłe.Dziękujemy

Zastanawiam się, dlaczego organizatorzy wybrali salę widowiskową MDK? Czy sugierowano sie pięknym wystrojem? Remont trwał tyle lat, ale jak mogliśmy sie przekonać na własne oczy to osoby niepełnosprawne na wózkach -same nie maja szans dostania się na widownię, jak również na scenę.

Dzieci ze Szczuczyna spiewały wspaniale.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.